נתניהו • הממשלה בחזית בצפון בדרום ובמרכז

ראש הממשלה בפתח ישיבת הממשלה: ישראל נמצאת בחזית בדרום במרכז ובצפון • אנחנו מטפלים בעת ובעונה אחת בשלוש חזיתות. ישיבת הממשלה תיפתח היום בטיפול בדרום

ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה אמר: "אנחנו מטפלים בעת ובעונה אחת בשלוש חזיתות. ישיבת הממשלה תיפתח היום בטיפול בדרום, שם החזית שקטה אמנם אבל יש לנו ספיחים של טיפול בעורף עם מענקים נוספים שאנחנו ניתן לאנשים ולקהילה, לכל הדעות היה טיפול מוצלח מאוד בהגנת העורף במבצע האחרון, ואני גם אקיים בהמשך היום דיון ממצה על לקחי העורף ב"עמוד ענן". ובכן, קודם כל המשך טיפול מוצלח בדרום".

קרא עוד:

[postim]

נתניהו ממשיך את הטיפול בדרום וחלק מחברי הממשלה הפנו את תשומת ליבו לכך שיש עדיין חיילים בשטח מאז סיום המבצע.

במרכז אמר נתניהו :"אנחנו עדים לאחרונה לאירועים של הפרות סדר והתנכלויות לכוחותינו. נבקר יותר מאוחר היום בפיקוד מרכז כדי לעמוד מקרוב על ההתפתחויות וגם על הצעדים הנדרשים כדי לטפל בכל תרחיש אפשרי".

על הצפון אמר ראש הממשלה:" אנחנו גם עוקבים אחר ההתפתחויות בסוריה, יש שם התפתחויות דרמטיות כמעט מדי יום. אנחנו משתפים פעולה עם ארצות הברית ויחד עם הקהילה הבינלאומית נוקטים בפעולות הדרושות כדי להכין את עצמנו לאפשרויות של שינויים מרחיקי לכת במשטר, עם השלכות על מערכות הנשק הרגישות שמצויות שם".

כזכור בימים האחרונים זעמו בישראל על כך שנשיא רוסיה ולדמיר פוטין, הפר את הבטחתו לשלושה ראשי ממשלה בישראל, אריאל שרון, אהוד אולמרט ובנימין נתניהו, שאף פעם לא ייתן את טילי האיסקנדר לא לסוריה ולא לאיראן, המערב כעת כבר יודע כי לא רק שטילי שיוט גרעיניים אלה יהיו עתה בידי אסד, אלא שתוך זמן קצר הוא יספק אותם גם לאייתוללה עלי חמינאי, בטהרן.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן