קמפיין "ממשלה רק של משרתים" עלה באתר 'ליכודניק' • המטרה להוציא את המפלגות החרדיות מחוץ לממשלה ולשנות את שיטת הממשל

בליכוד לא עוצרים וממשכים בהסתה אמש עלה קמפיין "ממשלה רק של משרתים" באתר 'ליכודניק' המזוהה עם פעילי הליכוד. הקמפיין הוא המשך ישיר לדברי אלקין וחוטבלי המבקשים לראות ממשלה נטלות מפלגות חרדיות.

קרא עוד:

[postim]

הפרשן הפוליטי של אתר ליכודניק אריק זיו כתב בטורו הפוליטי שרואה אור באתר את המאמר הבא: "ובינתיים, אין ספק כי נפתלי בנט מהווה את הפתעת הבחירות. ובאם המגמה של בנט תימשך נגלה כי הוא הולך להשיג כמות מנדטים של יותר מ-15. זה מה שמסתמן עכשיו. המצב הוא שמצבעי ליכוד השלימו עם זה שנתניהו ראש ממשלה ומעבירים תמיכה לבנט כך שהוא יהיה השותף הבכיר בממשלה. מה גם שבנט, שמוכר לליכודניקים, הופך להיות השותף שיגרום לש"ס להבין כי היא לא בעלת המשקל המשפיע. בנט כבר סימן את תיקי הפנים והשיכון שהם תיקים חשובים מבחינת השפעה. ללא ספק הרבה חברי ליכוד מעדיפים את בנט בפנים או בשיכון. אלו קרובים לליכוד יותר מדרעי. מה גם שבליכוד זוכרים כיצד שרי ש"ס רדפו את חברי הליכוד בבית שמש עד שהפכו אותה למאה שערים.

גורמים בליכוד מתארגנים לקריאה לנתניהו של 'ממשלה של משרתים ולא משתמטים'. לכן מגמה זאת מהווה ראש חץ לבנט שיגרוף את המנדטים". דברי זיו.

מנגד בדרשת מוצאי שבת העלה נשיא מועצת חכמי התורה מרן הראשון לציון הגאון רבי עובדיה יוסף שליט"א את פועלו של שר השיכון אריאל אטיאס הרב אמר :" "היו כל הזמן שרי שיכון שלא עושים כלום. יושבים בבית ושותים נרגילה. עכשיו לצערנו עיניהם לטשו בנו. חושבים עלינו רעות, לבטל את השחרור של בני הישיבות, שלא ילמדו תורה, יגייסו אותם לצבא. עושים לנו גזירות קשות. הוא רוצה לקצץ ועוד לקצץ. רוצים לקחת מאיתנו כבשת הרש. לקחת מאיתנו את השיכון. מה לא עשה שר השיכון? לא רק ספרדים, גם לאשכנזים כמה עשה. מה עשה שר השיכון שלנו? יום ולילה עבד בשביל לעשות שיכונים"… דברי הרב.

על פי הצהרתו של ראש הממשלה עולה כי תיק השיכון לא יימסר הפעם לידי ש"ס אלא הליכוד יחזיק בו.