שלום ירושלמי חושף היום במעריב 'אטיאס: אם ש"ס לא תקבל את השיכון, נתניהו לא יהיה ראש ממשלה • נתניהו נלחץ ומשדר 'לא פותח חזית מול ש"ס'

אתמול נרשמה עליית מדרגה ביחסי ש"ס ליכוד, אטיאס שלח איום ונתניהו נכנס לפאניקה והעביר מסר "לא רוצהמתיחות מולכם". את הדברים חושף שלום ירושלמי כתב מעריב שלום ירושלמי, ירושלמי סיפר כי אמש אטיאס אמר:"משרד השיכון היה אצלי ויישאר אצלי. נתניהו רוצה לתת תחושה לבנט שש"ס לא תקבל את התיק, שטויות. אין לו ברירה. אנחנו בקו עלייה. נגיע ל14- או 15 מנדטים ואז נראה אותו. מה, הוא יוציא אותנו מהקואליציה? אם ש"ס בחוץ, נתניהו לא יהיה ראש הממשלה."

קרא עוד:

[postim]

הסיבה למתיחות היא דבריו של נתניהו בסוף השבוע נתניהו הכריז כי הוא צריך את השליטה במשרד השיכון כדי לשלוט מקרוב גם על מינהל מקרקעי ישראל. "אני רוצה לבנות עוד עשרות אלפי יחידות דיור, בלי ביורוקרטיה," אמר.

נתניהו המשיך ואמר "אטיאס הוא שר טוב, אבל אי אפשר לתת לו את המפתחות כדי שיבנה לכולם. אני לא רוצה שר סקטוריאלי. אנחנו הולכים להיות ממלכתיים."

אטיאס צחק על דברי נתניהו ואמר : "הממשלה הציבה לי יעדים שאפתניים ועמדתי בכולם," אמר אטיאס. "שיווקתי 35 אלף יחידות דיור בשנה. ביצעתי את הרפורמה במינהל שאותה נתניהו דרש ממני. עבדתי קשה מאוד. נתניהו אמר לי לא פעם: 'הלוואי והיה לי בליכוד שר כמוך."

נכון לעכשיו בסיבוב כיפוף הידים אטיאס רושם לעצמו ניצחון קל על נתניהו.