מערכת הבחירות הסוערת הביאה את אחת העמותות לפתוח עצומה בה היא קוראת לרשות השניה לטלויזיה ולרדיו לסגור באופן מידיי עד לאחר הבחירות את תחנת הרדיו קול ברמה.

לאחר המאבק נגד הרדיו בעקבות אי העלאת נשים לשידור, עמותה אנונימית הגישה עצומה נגד התחנה בעקבות כך שלטענתם, נראה כי אין יחס שווה בין הפוליטיקאים, לפחות אצל שדרני התחנה.

קרא עוד:

[postim]

בעצומה שהוגשה נכתב: "בתחנת הרדיו החרדית מגישים תוכניות אקטואליה עיתונאים הפעילים בתנועת ש"ס. במהלך הרצאה בנתיבות הזכיר הרב אמנון יצחק את שמותיהם של שלוש דמויות מוכרות בציבור החרדי-ספרדי, שלטענתו מארגנות את המכתב, בין הדמויות גם מגיש המהדורה המרכזית אבי מימרן".

לטענתם: "ברדיו 'קול ברמה' אין יחס שווה בין הפוליטיקאים, כך למשל ח"כ הרב חיים אמסלם הנושא תעודת רב מטעם הרבנות הראשית לישראל נקרא בשידור "חיים אמסלם". לא יתכן כי שדרני רדיו יסירו תארים של רבנים בגלל עמדתם האישית או עמדת מפלגתם".

"תחנת הרדיו מזוהה עם תנועת ש"ס ונציגי המפלגה זוכים ליחס אוהד בראיונות רבים המתקיימים איתם כמעט על בסיס יומי".

"אנו קוראים לרשות השניה לטפל באופן מיידי בבעיות הנ"ל, ולבדוק כמה משדרני התחנה פעילים מאחורי הקלעים לקידום תנועת ש"ס. כמו כן אנו דורשים מהרשות לסגור באופן מיידי את שידורי האקטואליה של תחנת הרדיו קול ברמה. לא יתכן שכלי תקשורת מטעם הרשות ישמש ככלי תעמולה לקידום תנועת ש"ס".