מטה השטח של הליכוד מפרסם היום (שלישי) מודעה בה נראה נפתלי בנט כשהוא עונד על חולצתו טלאי צהוב | בתמונה נראה בנט כשהוא עומד מאחורי גדר ומעליו הכיתוב: "הגטו היהודי בראשות נפתלי בנט" | בנט בתגובה: אין לי מילים | בליכוד מיהרו לגנות.

חצו כל גבול: תעמולת הבחירות מידרדרת הבוקר (שלישי) לפסים אישים. קמפיין השטח של אוהדי הליכוד פירסם היום תמונה מזעזעת של יושב ראש הבית היהודי, נפתלי בנט, כשהוא עונד על חולצתו טלאי צהוב כפי שנאלצו לענוד היהודים בתקופת השואה. בתמונה נראה בנט כשהוא עומד מאחורי גדר ומעליו הכיתוב: "הגטו היהודי בראשות נפתלי בנט".

קרא עוד:

[postim]

60 שנה! 60 שנה לקח לכיפות הסרוגות לפרוץ את הגטו הסקטוריאלי שכלא אותם בתוך המפד"ל. 60 שנה עד שהצלחנו סוף סוף להתערבות בציבור הישראלי ולהיחלץ מהגטו המבודד שמנהיגי העבר כלאו אותנו בתוכו", נכתב ליד התמונה. "עכשיו נפתלי בנט רוצה להחזיר אותנו למפד"ל הישנה. 'למפלגה של הדתיים'. מצטערים נפתלי, אבל אנחנו מעדיפים להיות חלק מהציבור הישראלי ולא להתבדל. כיפות סרוגות משפיעות מבפנים, בליכוד יש יותר חברי כנסת דתיים ומסורתיים מאשר בבית היהודי!".

אוהדי הליכוד כתבו עוד: חברים, אנחנו באים מתוך אהבת ישראל- יהודים באשר הם, חילונים או חובשי כיפה סרוגה צריכים להשפיע מהמפלגות הגדולות ולא לחפש איך לבנות חומות גבוהות מסביב לסקטורים הישנים. בליכוד או בעבודה הדתיים כבר פרצו דרך ומשפיעים מבפנים. בנט רוצה להחזיר אתכם 60 שנה אחורה למפלגת נישה צרת ראייה. אם אתם חושבים כמונו שאחדות ישראל משמעותה מפלגות ישראליות גדולות.

בעקבות המודעות הגיב יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט: הליכוד, עברתם כל גבול! אנו מתכוונים  להגיש תלונה במשטרה. במסגרת התלונה ידרשו להסיר את המודעות ולחקור מי מימן אותן. "מדובר בתלונה על הסתה ופגיעה ברגשותיו של ציבור ניצולי השואה, אין לי מילים", אמר בנט.

ב'ליכוד-ביתנו' גינו בחריפות  את המודעה. "אנו מגנים ומביעים שאט נפש מהפרסום המזעזע המופיע באתר ליכודניק וקוראים לנפתלי בנט להגיש תלונה על הסתה במשטרה כדי שניתן יהיה לברר מי עומד מאחורי הפרסום", נמסר מצוות התגובות של המפלגה. 

 עוד נמסר כי "לתנועת הליכוד אין כל קשר לאתר ליכודניק וכל המתפרסם שם הוא על אחריותם בלבד". סגן יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, ח"כ אופיר אקוניס, פנה לשופט אליקים רובינשטיין וביקש להורות על הסרה מידית של המודעה וחשיפת העומדים מאחוריה.

המודעה שפורסמה נגד בנט