למשטרת ירושלים נמאס מהפרובוקציות שמעולל פייגלין והיא פרסמה הודעה לפיה היא תפעל להעמיד לדין את מועמד הליכוד לכנסת - משה פייגלין, בגין התנהגותו בהר הבית.

הפרובוקציה שחולל הסמן הימני בליכוד משה פייגלין אמש (ג') בהר הבית עלולה לסבך את המעומד הקיצוני מטעם הליכוד לכנסת.

קרא עוד:

[postim]

למשטרת ירושלים מסתבר' נמאס מהפרובוקציות שמעולל פייגלין, היא פרסמה הודעה לפיה היא תפעל להעמיד לדין את מועמד הליכוד לכנסת, משה פייגלין, בגין התנהגותו בהר הבית.

פייגלין נעצר אמש (שלישי) בפעם השנייה לאחר שניסה להתפלל על ההר. לאחר התייעצויות החליטה משטרת ירושלים להמליץ להעמיד את פייגלין לדין בעבירות של הכשלת שוטר, הפרת הוראה חוקית והתנהגות פסולה במקום ציבורי. במשטרת מחוז ירושלים מודעים לכך שפייגלין הוא מועמד ריאלי לכנסת ולכן רוצים להעמיד אותו לדין עוד לפני הבחירות.

חדשות 10 פרסם אמש (ג') תיעוד בו נראה פייגלין מתבטא בחריפות כנגד המוסלמים. "אנחנו הבנים של המלך, רואים איך שהבנים של המשרתת השתלטו לנו על הבית", אמר פייגלין במתחם הקדוש.

"יש כל מיני מקומות כאלה בפולין וזה, שהיהודים גורשו מהנכסים שלהם וחוזרים לשם אחרי המלחמה ורואים שבבית המפואר יושבת המשרתת והמשפחה של הרוצח ומסתכלים ככה מהצד", המשיך מנהיג תנועת "מנהיגות יהודית". "אנחנו פה בעמידה העלובה שלנו כאן, בונים את בית המקדש".

פייגלין אף הצהיר כי בכוונתו להחליף ביום מן הימים את יו"ר מפלגתו וראש הממשלה, בנימין נתניהו. "יש כאן מישהו שרוצה להיות ראש ממשלה", אמר. הוא שוחרר ממעצרו למרות שסירב לחתום על התחייבות להימנע מתפילה בעתיד.

"נעצרתי משום שביצעתי פשע איום ונורא, השתחוויתי לאלוקי בהר הבית, במקום הקדוש ביותר ליהודים", אמר המועמד לכנסת לאחר השחרור ממעצר. "זה המקום להחזיר את התודעה כדי לבנות את בית המקדש".