פחות מעשרים יום לבחירות, הליכוד -ביתנו מחריפים את המאבק נגד בנט בניסיון לשמור על הקולות ואולי אף למשוך קולות מהבית היהודי אליהם | וגם - מדוע נאלץ בנט לשלם קנס ליריב אופנהיימר?

מי אתם הבית היהודי? הליכוד ביתנו מסירים את הכפפות ופוצחים במתקפה חזיתית נגד בנט בה הן מציגים את הדעות של חברי רשימת 'הבית היהודי' לכנסת.

קרא עוד:

[postim]

"רבים ממי ששוקלים להצביע לבית היהודי אינם מודעים לחיבור של מפלגתם למפלגת תקומה ולאנשים שעומדים בראשה", מסבירים בליכוד.

במודעה הראשונה יתנוסס הסלוגן "הבית היהודי נגד הנשים" תוך ציון שמו של הרב בן דהאן מס 4 ברשימה שקורא לבטל את הועדה למעמד האישה בכנסת. בקמפיין יעלה שמו גם של מוטי יוגב, מס 9 ברשימת הבית היהודי מטעם תקומה, שהוביל את ההפרדה בתנועות הנוער.

כמן כן ישתמש הליכוד גם ברב דב ליאור, "מנהיגה הרוחני של תקומה שסבור שאין ראוי שאשה תופיע בבתי המשפט".

הלילה יעלה בכל רחבי הארץ קמפיין השלטים הגדול של הליכוד "ראש ממשלה חזק ישראל חזקה".

בליכוד מסבירים "הטעות הגדולה של הבחירות היא להצביע למפלגות קטנות, סקטוריאליות משום שכך מחלישים את מדינת ישראל! מי שרוצה לחזק את ישראל – יחזק את ראש הממשלה. מי שרוצה לחזק את ראש הממשלה – יצביע למפלגה של ראש הממשלה. ראש ממשלה עם סיעה גדולה לא צריך להיכנע לדרישות סקטוריאליות ובכך מחזק את המדינה".

במקביל נודע כי מפלגת הבית היהודי בראשות נפתלי בנט תפצה את מזכ"ל שלום עכשיו יריב אופנהיימר, המשובץ במקום ה-26 ברשימת העבודה לכנסת ה-19, בסכום של אלף שקלים, כך קבע הערב (רביעי) יו"ר ועדת הבחירות המרכזית אליקים רובינשטיין, זאת על רקע השימוש של הבית היהודי בתמונת חיילי צה"ל בתעמולת הבחירות. בנוסף ישלם בנט למדינה קנס של 3,000 שקלים.