20 יום לבחירות • דרעי נתבע לדין תורה

לאחר ששב לזירה הפוליטית בקול תרועה רמה, יש מי שמבקשת לסגור חשבון ישן | גאולה הרשקוביץ תובעת את דרעי לדין תורה בגין מעורבותו בהסכמי אוסלו וגרימה בעקיפין למותם של בעלה ובנה בפיגועי טרור.

נהרות של דיו נשפכו בגין מעורבותו של אריה דרעי באשרור תהליך הסכם אוסלו, עתה, ערב הבחירות שדרעי שב להנהגת התנועה, יש מי שלא שוכחת.

קרא עוד:

[postim]

גאולה הרשקוביץ, ששיכלה את בעלה אריה ואת בנה אסף בפיגועי טרור ועל שמו הוקם היישוב גבעת אסף, תובעת את אריה דרעי לדין תורה על חלקו בהסכמי אוסלו.

בית הדין הורה לזמן את דרעי לדיון שיתקיים בעוד שבוע ועל הרשקוביץ להמציא לבית הדין עדים וראיות שיוכיחו כי הנתבע "היה מרוקחי 'הסכמי אוסלו'", בית הדין הורה להרשקוביץ להוכיח כי בעלה ובנה נרצחו כתוצאה ישירה מהסכמי אוסלו.

בפרוטוקול התביעה נכתב כי "התובעת תבקש מבית הדין – לאחר שיוכחו טענותיה על חלקו של הנתבע בהסכמי אוסלו ובתוצאותיהם – לפסוק את חיובו של הנתבע בתוצאות הסכמי אוסלו.

התביעה מתבססת על נתונים לפיהם בהסכמי אוסלו נהרגו יותר מ-1,500 איש ויותר מ-14,000 איש שנפצעו ונותרו נכים לכל חייהם, יותר מ-240 אלמנות ויותר מ-2,700 יתומים.

האם אריה דרעי יתייצב לדין תורה? ימים יגידו.

5 תגובות

הוא לא היה מעורב באמת באוסלו זה סתם הכפשה

דרעי הוא מנהיג טוב ואמיתי והוא יצליח בגדול

כל זה רק בגלל שאריה המלך חזר לפוליטיקה ובגדול נגד כל הסיכויים של כולם וכמו שאז רצו להפיל אותו כי כולם פוחדים ממנו כי הוא אדם נועז וחזק ורק עולה ועולה וזה נובע רק מקנאה אתם תראו הוא יצליח ובגדול אמן!!!

חבל מאוד שאנשים סתם תובעים אותו לדין תורה מבלי לברר את האמת כי כל מה שאומרים עלי לגבי הסכם אוסלו אינו אמין כלל אלא סתם השמצות של אמסלם שהרב עובדיה אמר על אמסלם שהוא כופר בכל התורה כולה … אריה אנחנו מחזיקים לך הצבעות

שטויות אין דין תורה על דברים כאלו על פי ההלכה חייבים לנסות להתפייס ולא חייבים לחשוב שטויות כאלו ובפירוש ללא אוסלו היו יותר הרוגים

לפני שאתה מגדיר את עצמך נורמלי תשתדל ללמוד היסטוריה והלכה!!! אם זה מעניין אותך אתה ממש מעוות את המציאות.
וחוץ מזה ש"ס לא פעם ולא פעמיים היתה מוכנה להתחמק ולהתפשר על דברים חשובים מאוד בשביל תקציבים לישיבות בקיצור אריה דרעי הוא לא טלית שכולה תכלת!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן