במהלך ראיון שהעניק הערב אריה דרעי לערוץ 2 קורא דרעי לנתניהו: "טלפן אליי, אני מוכן לבוא אליך הבייתה ולהחליט על כניסה לממשלה" | עוד בראיון: "אני לא מתנצל על הסרטון, לא הייתה כוונה לפגוע באף מגזר".

עם צאת השבת העניק אריה דרעי מראשי התנועה ראיון בתוכנית "פגוש את העיתונות" בו התייחס הערב אריה דרעי, מראשי ש"ס, לאפשרות של כניסה לממשלת נתניהו, אך האשים את ראש הממשלה כי הוא "מעדיף ממשלת מרכז-שמאל, במקום שותפיו הטבעיים".

קרא עוד:

[postim]

דרעי סיפר בראיון שביקר את הרב עובדיה בחדרו בבית החולים ומצבו טוב, "הוא דיבר איתי על נושאי פרשת שבוע".

דרעי התייחס גם לתשדיר הבחירות של מפלגתו שעורר סערה בשבוע האחרון ומתריע מפני "סכנות" הגיור המהיר. "אני לא מתנצל על הסרטון", הבהיר דרעי. "לא הייתה כוונה לפגוע באף מגזר".

לאחר מכן עבר דרעי להתייחס על אמירתו של נתניהו כי הוא יודע שבאחת המפלגות החרדיות פועלים להקים גוש שמאל "למה נתניהו לא מוכן להכריז על ש"ס כשותפיו הטבעיים?", תהה דרעי. "אני כבר חודשיים-שלושה צועק מעל כל במה שמי שמצביע ש"ס מקבל אותנו ואת נתניהו כראש ממשלה. מצד שני, אני שומע מראשי הליכוד, כולל מנתניהו עצמו, שיש מפלגה חרדית מסוימת שמנהלת משא ומתן עם השמאל. את הספינים האלה אנחנו מכירים".

דרעי וקרא לראש הממשלה: "טלפן אליי, אני מוכן לבוא אליך הבייתה ולהחליט על כניסה לממשלה. שיידעו מצביעי הליכוד, שנתניהו מעדיפים ממשלה עם המרכז-שמאל ולא עם שותפיהם הטבעיים. אני מעריך, שיום אחרי הבחירות – נתניהו ימצא אותנו כשותפיו הטבעיים".

דרעי התייחס לסרטון הגיור שעורר סערה במערכת הפוליטית ולא נפסל בידי יושב-ראש ועדת הבחירות המרכזית השופט אליקים רובינשטיין, אלא הורד על ידי ש"ס בעצמה. "נכון, לא נעים לראות את זה ויש שם אמירות קשה", אמר. "אבל זו המשמעות של גיור באמצעות הפקס. אני לא מתנצל על התשדיר, כי לא הייתה בו כוונה לפגוע באף מגזר. מה לעשות שבקרב העלייה מרוסיה יש המון לא-יהודים? צריך להתמודד עם זה ולא על ידי ברית הזוגיות".