בנט סרב להצעה שהגישו המפלגות החרדיות להציב גוש חוסם מול נתניהו | בנט מתקרב מיום ליום ללפיד | האם יצרף נתניהו גם את המפלגות החרדיות?

הצהרות לחוד ומעשים לחוד: ערב מערכת הבחירות הגורלית שידעה היהדות החרדית, ככל שנוקף הזמן מתחדדת חובת ההצבעה על כל אחד ואחד מאתנו למען המפלגות החרדיות. אם עד עתה יו"ר מפלגת הבית היהודי נפתלי בנט התבטא בעד בני התורה הלומדים והצהיר על נכונות לשתף פעולה עם החרדים, הערב חושף ערוץ 2 כי בנט אמר 'לא' למפלגות החרדיות.

קרא עוד:

[postim]

הכתבת לענייני חרדים סיון רהב מאיר חשפה הערב בערוץ 2, כי בנט סרב להצעה שהגישו המפלגות החרדיות להציב גוש חוסם מול נתניהו. בנט מתקרב מיום ליום ללפיד והערכה היא כי לפיד יצורף יחד עם בנט ורק לאחר מכן יפנה נתניהו למפלגות החרדיות שיצטרכו לקבל את מתווה יעלון או לפיד.

ע"פ הכתבת, לפני שבועיים, שניים מבכירי יהדות התורה בחרו לפגוש בנפתלי בנט, כנראה מתוך כוונה ליצור שיתופי פעולה עתידיים לקראת הרכבת הממשלה הבאה.

תחילה היה זה יו"ר ועדת הכספים ומזכ"ל דגל התורה ח"כ משה גפני לפגוש את יו"ר הבית היהודי נפתלי בנט ולדון עימו בנוגע לשיתופי פעולה עתידיים.

"במפלגות החרדיות מבינים שנפתלי בנט יעמוד בראש המפלגה השנייה או השלישית בגודלה, ולאור ההבנה שמדובר בדמות שמכבדת את הציבור החרדי, הפגישות היו מתבקשות" אומר גורם בכיר ביהדות התורה.

לאחר מכן נועד בנט לפגישה חשאית עם של יו"ר אגודת ישראל בירושלים מאיר פרוש. הפגישה נערכה בביתו של פרוש בירושלים ובהשתתפות ראשי שלומי אמונים בהם ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין.