ראש הממשלה הצביע בקלפי ונסע להתפלל בכותל

ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה שמעון פרס קראו לכולם לבוא ולהצביע | ריבלין הצביע בבית הכרם סמוך למקום מגוריו | שיעורי הצבעה גבוהים במגזר החילוני.

ראשי המדינה הגיעו הבוקר (שלישי) לקלפיות באזור מגוריהם כדי להצביע. ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לקלפי יחד עם רעייתו שרה ושני בניו, יאיר ואבנר. לאחר ההצבעה, נסעו יחד לכותל המערבי להתפלל.

קרא עוד:

[postim]

נתניהו אמר "היום יום מעונן ולא גשום, אבל אנחנו רוצים גשמים של פתקי מחל – זה טוב למדינת ישראל, פעם ראשונה הצבעה משפחתית , אני כל הזמן אומר שהליכוד ישראל ביתנו מייצגת את כל העם ובמקרה הזה מייצגת את כל המשפחה. כל מי שרוצה שישראל תצליח שיצביע למפלגה אחת גדולה".

משם המשיכה משפחת נתניהו לכותל המערבי שם התפללו להצלחת המערכה.

צילומים: פלאש 90

. . . . . נתניהו בכותל (פלאש 90)

נשיא המדינה שמעון פרס שהגיע לקלפי בתיכון לאומנויות בירושלים אמר לאחר שהצביע: "ברצוני לאחל לכל המועמדים בהצלחה בבחירות, ולפנות לכל האזרחים לצאת הבוקר ולהצביע. ביום רגיל אזרחים הם הפונים אל המדינה, היום המדינה מבקשת מהאזרחים צאו להצביע".

יו"ר הבית היהודי, נפתלי בנט הגיע לקלפי יחד עם רעייתו ואמר: "כשאני רואה את כולם, חילונים, דתיים, ערבים ודרוזים, מצטרפים לבית היהודי, אני יודע שמשהו חדש מתחיל בעם ישראל, אני מקווה שעם ישראל ייתן לנו הזדמנות לעשות פה טוב".

יו"ר הכנסת ריבלין הצביע בשכונת בית הכרם וקרא לאזרחים לממש את זכותם: "הציבור איבד את האמון ביכולתו להשפיע". ריבלין קרא לאזרחי ישראל לצאת ולהצביע, ואמר: "לצערי, הציבור הישראלי איבד את האמון ביכולת שלו להשפיע על סדר היום. צריך לזכור שזהו היום החשוב ביותר בדמוקרטיה הפרלמנטרית. ביום הזה קובע הציבור מי יהיו נציגיו בארבע שנים הקרובות ומי ישפיע על גורלו. אין לאף אזרח את הפריבילגיה להשתמט מהצבעה ביום זה". בהמשך היום, יבקר יו"ר הכנסת במספר קלפיות באזור ירושלים.

לכתב JDN מגיעים דיווחים על אחוזי הצבעה גבוהים במגזר החילוני עומס בקלפיות בערים פתח-תקוה שוהם מודיעין ותל אביב באזורים של מעמד הביניים. עוד דווח כי המצביעים בקלפיות מדברים על הצבעה למפלגות של לפיד וליבני ואפשר כי לפיד עוד יפתיע בבחירות הללו, נתוני הצבעה גבוהים במגזר החילוני מחלישות את המפלגות החילוניות.

2 תגובות

עכשיו הוא בכותל,
מחר ידפוק את הראש של החרדים בכותל…(בקיר)

עוד נאכל אותה בגדול

נשאר לו קצת מהמורשת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *