בחירות 2013 | אי סדרים ובעיות נקודתיות

בירושלים נעצר בשעות הבוקר (ג) בחור בחשד לזיוף | כל פתקי ההצבעה הרזרביים של ש"ס נגנבו | ביד בנימין נגנבו פתקי 'נץ'

נכון לעכשיו הבחירות לכנסת ה-19 בחירות 2013 עוברות בשקט ובסדר יחסי למעט מקרים קלים של תקריות עליהם דווח לוועדת הבחירות המרכזית וחלקם אף הועברו לטיפול המשטרה.

קרא עוד:

[postim]

 

את יומן האירועים פתח דווקא צעיר בשכונת קרית משה בירושלים הצעיר נעצר בחשש לזיוף בבחירות. בהמשך הפיצו בקרב הריכוזיים החרדיים שמועה כי עם שלם בראשות ח"כ חיים אמסלם פרשה מהמירוץ וכרגע הוא בדרך לוועדת הבחירות לעדכן על הפרישה, חיים אמסלם בתגובה :"אפילו לא מצחיק כבדיחה".

אמש (ב) תקרית אלימה ליד משרדי ארגון 'שופר' בבני ברק של הרב אמנון יצחק. והבוקר בש"ס נדהמו לגלות כל פתקי ההצבעה הרזרביים של ש"ס נעלמו, המשטרה פתחה בחקירה ובש"ס הדפיסו כמליון פתקים.

ביד בנימין נרשמה תקרית בין פעילי "הבית היהודי" לבין תומכי 'עוצמה לישראל', ממידע שהגיע לידי כתב JDN עולה התמונה כי פעילי הבית היהודי מפעילים אלימות כלפי אנשי 'עוצמה לישראל' ואף דאגו להעלים מהקלפיות את פתקי ההצבעה של 'נץ' – עוצמה לישראל. ההצבעה במקום לא הופסקה למרות הפניות למשטרה.

בכפר חב"ד: סייר מועמד 'הבית היהודי' הלל הורביץ ופעל סמוך לקלפי הממוקמת בתוך בית הספר היסודי, מדובר בעבירת בחירות אך טרם הוגשה תלונה במשטרה. בנתניה: חבר ועדת קלפי התעמת עם יו"ר ועדת הקלפי, ההתלהמות התחממה לכדי תגרת ידים מזכיר הקלפי סגר את הקלפי והמשטרה נכנסה לתמונה.

2 תגובות

לא לשכוח אסור להשתתף בבחירות לכנסת כדעת רוב גדולי ישראל האמיתיים

טמבל אין לי מילים אחרים כמו שרו המוצים מגדירים אותך כ"רודף"
סתום פיך

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *