התחממות בצפון • עלייה בביקוש לערכות מגן

מפלס החרדה גובר: חברת דואר ישראל דיווחה הבוקר (רביעי) כי מתחילת השבוע חלה עלייה משמעותית בביקוש לערכות המגן. על פי הדיווח, במוקדי החלוקה של חברת דואר ישראל מגיע מספר הבקשות הממוצע לכ-1,400 ערכות מדי יום.

 האם המתיחות בצפון משפיעה באופן ישיר על מפלס החרדה הישראלי? בצל הדיווחים המדאיגים מהצפון נודע כי חברת דואר ישראל דיווחה הבוקר (רביעי) כי מתחילת השבוע חלה עלייה משמעותית בביקוש לערכות המגן.

קרא עוד:

[postim]

מתחילת השבוע כמות הערכות שחולקו יותר מאשר הכפילה את עצמה, ואתמול היא עמדה על למעלה מ-4,000 ערכות. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, אמר בתחילת השבוע כי במערכת הביטחון עוקבים בדאגה אחר מאגרי הנשק הכימי של סוריה.

בבאר שבע ובירושלים לדוגמא, עלה הביקוש לערכות המגן באופן ניכר. בשבועות רגילים הכמויות עמדו על 100-400 ערכות ביום. השבוע חולקו למעלה מ-1,000 ערכות מגן ביום אחד.

גם במוקד ההזמנות של דואר ישראל חלה עלייה בפניות ובכמות ההזמנות. הממוצע עד לפני חודש היה כ-200 הזמנות ביום ובחודש האחרון אף הייתה ירידה לכ-100 ערכות ביום. מתחילת השבוע חלה עלייה משמעותית ובוצעו כ-500 הזמנות ביום.

חברת דואר ישראל ממליצה לציבור להשתמש בשירות ההזמנות הטלפוני, שמספרו 171, ולהימנע מהמתנה במוקדי החלוקה. הערכות יגיעו באמצעות שליח עד לבית המזמין.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *