ר"ע קריית שמונה: "אנו נערכים לקראת הלילה"

הלילה תקפו מטוסי קרב של חיל האוויר מטרה בגבול סוריה - לבנון, כך על פי דיווחים זרים | ראש עיריית קריית שמונה ששוחח עם JDN סיפר כי ישנה היערכות לכל תרחיש אפשרי, וביקש מהתושבים להתנהג בהתאם להנחיות.

בעקבות הדיווחים על תקיפת בצה"ל בגבול סוריה – לבנון, החלו בקריית שמונה להערך לקראת כניסה אפשרית למקלטים.

קרא עוד:

[postim]

סוכנות הידיעות הלבנונית פרסמה אחר הצהריים הכחשה לטענות שלפיהן תקף חיל האוויר הישראלי מטרה בשטח המדינה. מנגד, סוכנות הידיעות הצרפתית אישרה את הדיווחים על תקיפה של מטוסי חיל האוויר בלב סוריה.

ראש עיריית קריית שמונה ניסים מלכה מתאר לנו על הדרמה בשיחה היישר מגבול הצפון: "אנו ערים לכל ההתרחשויות. ישנה מתיחות גוברת באיזור הגבול, אנו שומעים את המטוסים חגים, והם לא חגים סתם. חיברנו את מערכת ההרתעה ואנו מתכוננים לקראת הערב, העברנו הודעה לכל הבכירים בעירייה שיהיו ערוכים לכל תרחיש. אך במקביל אנו רוצים להרגיע את התושבים שלא יכנסו לפאניקה ולהתנהג בהתאם להנחיות".

במקביל נמסר על פי אתר האינטרנט 'אל מוניטור' כי, ראש אמ"ן אביב כוכבי נפגש במהלך היום עם מספר גורמים בפנטגון, בהם רמטכ"ל הצבא האמריקני, ראש המטות המשולבים הגנרל מרטין דמפסי. מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "מדובר בנסיעת עבודה מתוכננת מראש, במסגרת תכנית העבודה השנתית. מטבע הדברים, לא נפרט על התכנים המקצועיים".

'אל מוניטור' ציטט בדיווח שלו מקור ישראלי, שאמר בעילום שם כי "יש אנשים האומרים כי צה"ל לא יתנגד להזדמנות להתמודד ישירות מול חיזבאללה, ולרעיון להוציא אותם מחוץ למשחק כפי שקרה לאחרונה עם חמאס".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *