ליברמן: "לפיד לא יקבל את החוץ, הוא שמור בשבילי"

שר החוץ המתפטר אביגדור ליברמן אמר הערב בערוץ 2: "במידה ולפיד יכנס לממשלה, הוא לא יקבל את תיק החוץ" | וגם, מה חושב ליברמן על סגנו הסורר?

לפיד לא יקבל את החוץ: שר החוץ לשעבר, אביגדור ליברמן, התייחס הערב (מוצ"ש) בתכנית "פגוש את העיתונות" בערוץ 2 להצהרותיו של יאיר לפיד, ואמר  "אני לא פוסל אף אחד, לא את יאיר לפיד ולא את החרדים. רצוי מבחינתה של מדינת ישראל קואליציה רחבה ככל האפשר. הבעיה היא לא תיק החוץ, תיק 'חוץ' יישאר אצל ישראל ביתנו, הוא יישאר אצל נתניהו עד להכרעה במשפט. זה היה סגור לפני הבחירות וזה לא היה סוד".

קרא עוד:

[postim]

אני חוזר ואומר, המשיך ליברמן ואמר, "תיק החוץ יישאר אצל נתניהו עד להכרעה במשפט. אין שום סידור, אנחנו פועלים בשקיפות. הדברים מאוד ברורים".

ליברמן התייחס לפרשת סגן שר החוץ דני איילון והתריס כי התנהלותו של איילון מעוררת תמיהות רבות, "לאחר שנודע לו שאיננו חבר ברשימת ישראל ביתנו לכנסת הבאה נפגשנו, דיברנו על המשך שיתוף פעולה, לאחר שמונה בפעם השניה לסגן שר החוץ לא שמעתי ממנו יותר, רק דרך חוקרי המשטרה".

עוד הוסיף ליברמן על דבריו של איילון, "הוא דיבר על אביגדור ליברמן דברי שבח והלל עד שנודע לו על אי הכללתו ברשימה, ביום אחד לאחר שלא נכלל ברשימה לכנסת אומר בדיוק הפוך, זה מעיד על האדם ועל יושרו הפנימי, הדברים הללו מעידים שההחלטה לא לכלול אותו ברשימת המפלגה לכנסת הייתה החלטה נכונה".

2 תגובות

שימו לב:
מתוך מתווה הגיוס של יאיר לפיד.
32) היות ואין חופשות בצבא יותר משבתות וחגים על כן מהיום אין רשות לערוך חופשות בישיבות וכוללים רק בשבתות וחגים ולא ימי שישי [לאלו שגרים בתוך העיר של הישיבה והכולל], ולא חודשי ניסן תשרי ואב, וכמובן יהיה ביקורת מדוקדקת יותר "כמו ספירת החיילים בצבא" ויעמדו על כך בכל התוקף, זאת ועוד, לא יתקבלו דיחויים של ביקור רופא רק על ידי עדכון של יום לפני עם פרטי הרופא וזמן הביקור, וכן מי שחולה חייב להביא אישור רופא מוסמך על חופשת מחלה, ואחרי נישואין של אח/אחות גיס/ה או בן אח ואחות אפשר לחסור רק יום אחד, וכן אחרי נישואין בן המנהיג הרוחני של התלמיד (ובתנאי קודם, של עידכון בתחילת שנת הלימודים מי המנהיג הרוחני של התלמיד) ואפשר רק 2 מנהיגים רוחניים לכל תלמיד, וגם על ידי עדכון יום לפני יום הנישואין.
33) זמני התחלת הלימודים הם כל יום בשעה 8:15. שעה ורבע מאוחר מצה"ל כדי תפילת שחרית, וזמני סיום הלימודים לא לפני שעה 6:00, והפסקת צהריים לשעה וחצי בדיוק.
34|) אסור בתוקף להימצא ברחובות בשעות הנ"ל, לא בהפגנות ולא בעצרות, ללא אישור מיוחד, ועל לוויות נפטרים יהיה עידכון מיוחד.
35) וכמובן על כל הנ"ל יהיה ביקורת מדוקדקת ובזה מותנה תקציבי המוסד ומתן הדיחוי לגיוס להתלמיד.
36) חשוב להזכיר ולזכור לפעול רק במונח הזה שהישיבה והכולל היא תחליף לצבא ולא תחליף לבית הספר.
37) על התלמידים בגילאי 18-21 חובה להתייצב אחד לכל 3 חודשים בלשכת הגיוס האזורי ואח"כ אחד לכל 6 חודשים ומגיל 26 אחד ל12 חודש.
38) מתן דיחוי מותנה בחתימת התלמיד על תצהיר שבמידה וימצא על ידי המבקרים שלא עמד בדרישות אלו ישרת בצבא ההגנה לישראל ללא דיחויים והתעלמויות.
39) במידה ולא יתייצב יחוייב (בנוסף לענישת כלא לפי החלטת בית המשפט) לשלם כל התקציבים שקיבל ממשרד החינוך מגיל 14 +ריבית והצמדה, וגם לשלם עלות חייל בצה"ל על כל ההוצאות למשך 3 שנים.

לאיצ'ה מאיר: אני מקוה שאתה צוחק והמצאת את הכל ממוחוך הקודח, נראה לי הזוי שיאיר לפיד יהיה המשגיח החדש של עולם הישיבות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן