הקטל בדרכים: 2 בני אדם נהרגו היום בכבישים

2 בני אדם נהרגו היום בתאונות קשות שאירעו בשעות הצהריים: צעיר בן 23 מרעננה נהרג בכביש 4 לאחר שהתהפך עם האופנוע בו נסע ונהרג במקום | בתאונה נוספת שאירעה בכביש 60 נהרג תושב סוסיא בן 29 מהתנגשות חזיתית.

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

תאונה קשה אירעה בשעות הצהריים בכביש 4. רוכב אופנוע שנסע במחלף מורשה לכיוון צפון פגע בטנדר, התהפך ונהרג במקום. כוחות ההצלה שהגיעו לזירת התאונה נאלצו לקבוע את מותו.

קרא עוד:

[postim]

התאונה אירעה סמוך לשעה 15:00, רוכב האופנוע שנהרג הוא ליאור חרפוף ז"ל, תושב רעננה בן 23. כתוצאה מהתאונה נגרמו עומסי תנועה כבדים במקום.

זאבי טפר חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "רוכב האופנוע פגע במראה של הטנדר וכתוצאה מכך איבד שליטה והתהפך, למרבה הצער מעוצמת הפגיעה הוא נהרג במקום, עומסי תנועה נגרמו בעקבות האירוע".

דובר מד"א, זכי הלר דיווח כי "ב-14:48 נמסר למד"א מרחב ירקון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 4 מצומת מורשה לכיוון רעננה. פרמדיקים של מד"א ביצעו פעולות החייאה שבסופן קובעים את מותו של צעיר כבן 23".

מוקדם יותר היום אירעה תאונה קשה בכביש 60 בסמוך למחסום מיתר. רכב שהסיע שוהים בלתי חוקיים הבחין בניידת משטרה וניסה להימלט ממנה, הנהג הגביר מהירות והתנגש בעוצמה ברכב פרטי נוסף שנסע בכביש. נהג הרכב שנפגע נפצע קשה ונשרף למוות לאחר שרכבו עלה באש.

מתנדבי 'איחוד הצלה' שהגיעו למקום העניקו יחד עם פרמדיקים של מד"א סיוע ראשוני לאדם אחד שנפצע קשה ושניים נוספים שנפצעו בינוני.

דובר מד"א, זכי הלר דיווח בשעה 12:30, "בהמשך לתאונה בכביש 60 סמוך למחסום מיתר: לאחר שהאש ברכב הבוער כובתה, בשלב זה אותר אדם 1 ללא רוח חיים. פרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לסה"כ 4 פצועים, בהם: 1 קשה עם פגיעת ראש מורדם ומונשם, 1 בינוני, 2 קל. הפצועים מפונים ע"י מסוק ואמבולנסים של מד"א לביה"ח סורוקה, ככל הנראה פלסטינאים מהאזור".

יוסי דייטש, מתנדב זק"א סיפר: "מדובר בתאונה קשה ביותר, תאונה חזיתית בין רכב הנהוג על ידי שבחי"ם לרכב פרטי, נהג הרכב הפרטי מת לאחר שנלכד ברכב הבוער. כשהגעתי עם צוות זק"א למקום התאונה לצערי הנהג היה ללא רוח חיים. צוות זק"א טיפל הרוג ובאיסוף הממצאים".

בשעות הערב הותר לפרסום כי ההרוג הוא ינון לבנון ז"ל, תושב סוסיא שבדרום הר חברון, בן 29 במותו.

הלוויתו יצאה בשעה 19:30 מבית המשפחה לבית העלמין בסוסיא.

ת.נ.צ.ב.ה

צילומים מזירת התאונה בכביש 4 | דן אביב – "חדשות 24"

3 תגובות

לכבוד מנהלי האתר,

יש גבול לכל דבר!!!!
איפה הכבוד של הזולת?!?!?
בגלל רייטינג ולעשות 'סקופ' אתם מוכנים לעבור על רגשי ישראל?!?!?!?
זו לא פעם הראשונה שמדווחים כאן תמונות של תאונות עם דם וכדו' שלא מתאימים לציבור שלנו, אנשים חרדים לדבר ה'. אבל הפעם עברתם כל גבול!!!
זו בושה וחרפה – ולא מתאים לכם!!!

אוי

זה חבר שלייי היה ואני מזה מצטערת שאני שומעת את זהה ממש קשה ליי לשמוע את את המקרה אזהה אני לא יכולה בילדיו אתם מוכנים לעזור ליי בבקשהההה
תודהה רבה עם תעזרו ליי ….

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו