נתניהו ויחימוביץ' נפגשו שוב – "קיימים פערים גדולים"

האם שלי יחימוביץ' וחברי מפלגת העבודה יכנסו לקואליציה במקום לפיד ובנט? ביום שישי נפגשה יחימוביץ' עם נתניהו | יתכן והשניים יגיעו להסכמה וכך יצליח המהלך של דרעי וליברמן להותיר את בנט ולפיד מחוץ לקואליציה.

ברית לפיד – בנט מסתמנת כבלתי ניתנת לפירוק, ראש הממשלה בנימין נתניהו שומע את הקולות מ'יש עתיד' שקוראים להותיר את ש"ס באופוזיציה ומנסה לגבש אופציות חלופיות.

קרא עוד:

[postim]

נתניהו אירח ביום שישי את יו"ר העבודה שלי יחימוביץ' לפגישה שנערכה במעונו בירושלים במהלכה ניסו השניים ליישר את ההדורים. בין השניים קיימים פערים משמעותיים בנושאים הכלכליים – ולמרות הצהרותיה של יחימוביץ' כי לא תכנס לממשלת נתניהו, נענתה יחימוביץ' לבקשתו ובאה לפגישה.

נתניהו, כך מעריכים במערכת הפוליטית, מדבר על אפשרות להקמת קואליציה חלופית שתמנה למעלה מ-70 חברי כנסת. הקואליציה תכלול את הליכוד-ביתנו , העבודה על חמש עשר חבריה ש"ס יהדות התורה, מפלגת התנועה קדימה בראשות שאול מופז סך-הכל: 72 חברי כנסת.

בתום הפגישה עם נתניהו, הוציאה יחימוביץ' הודעה כי קיימים 'פערים גדולים', חדי העין מן הסתם הבחינו כי לראשונה יחימוביץ' מדברת על פערים גדולים ולא על 'תהום פעורה', מה שמלמד על התקרבותה של יחימוביץ' לשולחן המו"מ.

נתניהו מנסה לנסות להפוך את הקערה על פיה ומנהל מגעים מתחת לראדר התקשורתי, בתקווה שהבכירים במפלגת העבודה ילחצו את יחימוביץ' לשולחן הממשלה.

כפי שדיווחנו כבר במהלך השבוע שעבר, אריה דרעי מראשי ש"ס מנהל מגעים קדחתניים מאחורי הקלעים יחד עם ליברמן בכדי להכניס את מפלגת העבודה לממשלה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן