הבית היהודי: "הברית עם לפיד היא פלדה" • נערכים לבחירות

המגעים הקואליציונים בין הליכוד לבית היהודי הגיעו למבוי סתום ויו"ר המפלגה נפתלי בנט החל בהקמה מחודשת של צוות קמפיין הבחירות | בנוגע לברית עם לפיד אמרו גורמים במפלגה: "זו שותפות אמיתית ואמיצה".

פיצוץ במגעים בין הבית היהודי לליכוד: בעקבות המבוי הסתום במו"מ עם 'הבית היהודי' החליט בנט על הקמה מחודשת של צוות קמפיין הבחירות.

קרא עוד:

[postim]

במעריב פורסם הבוקר (חמישי) כי מיד בסיום ועידת הבית היהודי בירושלים, נערכה בחשאי ישיבת הקמפיין הראשונה, במטרה להיערך לבחירות אפשריות.

על פי הדיווח, במפלגה פנו לאיש הפרסום, ספי שקד, שלקח חלק בקמפיין הבחירות של המפלגה כדי לחדש את שיתוף הפעולה במידה והבחירות יוקדמו.

בבית היהודי כועסים על החלטתו של נתניהו לצרף את ציפי לבני, כשותפה ראשונה בקואליציה, ובמיוחד ביחס להחלטה להפקיד בידיה את ניהול המו"מ המדיני ואת תיק המשפטים.

בבית היהודי הבהירו לנתניהו כי לא יוכלו להצטרף לממשלה, אם הוא לא יבטל את החלטתו בנוגע ללבני.

במפלגה התייחסו לברית עם לפיד ואמרו "הברית עם לפיד היא פלדה", "נעדיף ללכת לבחירות מלהיכנס לממשלה בלעדיו. זו שותפות אמיתית ואמיצה".

בכינוס ועידת הבית היהודי בנט עדיין מקבל את האשראי שזקוק לו. הועידה העניקה לו גיבוי מוחלט לאחר שאישרה את כל ההמלצות שהביא בפניה. ההחלטה הבולטת שאושרה קובעת כי מינוי השרים (אם המפלגה תצטרף לקואליציה) ייעשה באמצעות המלצה של היו"ר ואישורה על ידי מרכז המפלגה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן