שר הפנים היוצא אלי ישי שולח מסר מרגיע למתנחלים ומבהיר: כי למרות הכל, "ברגע שלפיד יפנה את גבו אליכם אנחנו לא נחתוך שמאלה ולא נמתין לקריאה מצדכם. תמיד היינו שם ותמיד נהיה, אין בכוונת ש"ס להפנות החרב שננעצה בגבה אליכם".

לאחר שבש"ס התפכחו סופית והשלימו עם ישיבתם באופוזיציה עתה מסירים את הכפפות, ותוקפים את הבית היהודי, אך מסתייגים מנקמה עתידית.

קרא עוד:

[postim]

שר הפנים היוצא, אלי ישי תוקף בדף הפייסבוק שלו על החרמת החרדים אך מנגד מרגיע ואומר שלא ינקום, "האיומים, הספינים והורדת הידיים כבר לקראת סיום ואנחנו לקראת הצגתם של חברי הממשלה החדשה. הצלחתם להביא המציאות אליה התפללתם, אף לא חרדי אחד יעמוד לצדכם בעת הצילום במדשאות בית הנשיא. אך ביום שאחרי, בסיום תרועת הניצחון של אלו שהכניסו את רה"מ להיות כשבוי למלא גחמותיהם, יזכרו בחירות 2013 כיום בו ציבור שלם, מסורתי וחרדי הוחרמו אך ורק בשל אמונתם ותפיסתם . מילים יפות לא יוכלו להמתיק השבר ואת עומק הקרע שנוצר בתקופה הנוכחית אך ייזכר עוד שנים רבות קדימה".

ישי שב ותוקף את בנט ולפיד, "אינני מלין על אי כניסת ש"ס לקואליציה, דבר זה בוודאי צורם לי, אך צורמת לי הרבה יותר, שמציאות זו לא נוצרה עכב אי הסכמות, היא נבעה מסיבה אחת פשוטה: לראות את החרדים בחוץ ויהיה מה, כל הגורס אחרת, איננו אומר אמת ומזלזל בשכלו של ציבור שלם הכתם שבהחרמת הציבור אותו אני מייצג, בין המסורתי, החרדי והחילוני לא ימחה. די, די לשימוש הפאתטי במילה "אח" אשר זה שמשתדל להכניסה בכל הזדמנות לא יודע כניראה את שטומנת בחובה. אם היו מחרימים חרדים חברי פרלמנט אירופאיים במדינה כזו או אחרת, הצמד החדש היה מיד משמיע קול זעקה. "יהודי לא מגרש יהודי" אך מסתבר "שיהודי מחרים יהודי" זה לגיטימי.

ישי מתיחס ליום שאחרי , "יעבור למשימתו הבאה, בדמות פגיעה במתיישבים ובהתיישבות ביו"ש, אל לכם, אחי המתיישבים, להתדפק על דלתותינו בבקשת עזרה, אנחנו כבר נתייצב ולא נמתין לקריאה, תמיד היינו שם ותמיד נהיה, אין בכוונת ש"ס להפנות החרב שננעצה בגבה אליכם, על אף התנהלות זה המתיימר לייצגכם, אנו נוכיח לכם, גם ממקומנו החדש שנישאר נאמנים לתפיסתנו ואמונתנו וכי אחים אמיתים אנחנו. בראש מורם ובגאון נלך לאופוזיציה, מלחמתנו שם תהיה בניגוד גמור למלחמה שניהלו נגדו, לא מלחמת חרמות ונידויים, כי מלחמה על הזכות והחובה לייצג את אלו שאת קולם ניסו להשתיק, ובעוד פחות משנתיים, בעת העמדתנו שוב לבחירת הבוחר, אני יודע כי יעדיף את דרך ההבנה, ההידברות והחיבוק על פני דרך ההחרמה, הריחוק וההקצנה, הוא לא ייתן ידו להמשך הקו אשר ננקט בשבועות האחרונים להפיכתנו מחברה במחלוקת לחברה מחולקת".