לחוצים מהמבחן? שר החינוך יתאים עבורכם תפילה

שר החינוך הטרי ממפלגת 'יש עתיד' עוד לא נכנס לתפקידו וכבר החל ביוזמות שונות ומשונות | ע"פ הצעתו, כל תלמיד יישא תפילה לפני המבחן וזאת כדי להקל עליו ולסייע לו מפני הלחץ.

 • אל תתנו חמצן לקורונה!

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • אמירת פרשת המן שתים מקרא ואחד תרגום ביחד עם מרן שה"ת הגר"ח קניבסקי

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

הרפורמות של פירון: שר החינוך החדש עוד לא נכנס וכבר הוא מתחיל בתוכניות משלו לשינוי בתכני הלימוד של מערכת החינוך.

קרא עוד:

[postim]

בערוץ 10 פורסם כי שר החינוך שי פירון מתכנן מספר רפורמות במערכת החינוך, אולם הצעד הראשון שהוא עשוי לבצע במערכת החינוך מעורר תמיהה במערכת.

השיטה של פירון להקל על התלמידים מפני הלחץ לפני מבחנים: על פי התכנון השר יגבש נוסח תפילות שיותאם לבתי ספר חילוניים ודתיים. על פי תוכניתו, כל תלמיד יבחר את התפילה שלו ויישא אותה לפני שייגש למבחן.

מאחורי הרעיון ישנה כוונה להרגיע את התלמיד ולסייע לו להתמודד עם המצוקות שלו לפני המבחן.

בסביבתו של פירון מדגישים שמדובר ברעיון ראשוני. לא מדובר בתפילה דתית, אלא בתפילה אישית שכל תלמיד יאמר לפני הבחינה. כרגע השר בוחן את האפשרות הזאת.

פירון מנסה לבצע במהפכה בכל הקשור לחשיבה מקורית ומרעננת. פירון כבר החל לקדם את היוזמה והוא מנסה לייעד לכל דיכפין סוגי תפילות, גם לבתי ספר חילוניים וגם לבתי ספר דתיים. כל התלמידים יקבלו את סוגי התפילות והם עצמם יקבעו מה מתאים להם.

שר החינוך הטרי מאמין כי כך התלמידים יוכלו להתרכז במבחנים.

8 תגובות

כשיגמרו לו הגימיקים החילוניים יעיפו אותו על טיל

למי מתפללים בדיוק? האם הוא יודע? אני בטוח שלא! ולא רק הוא, גם מליוני הנשמות השרופות שהם מייצרים במו ידיהם, לא יודעים מה זה קריאת שמע ומה טיבה של תפילה, אבל אולי בכל זאת בצורה כזו הם ייחשפו במשהו למושג כזה, אבל תמה אני, כי מקרא מלא הוא, "מרשעים יצא רשע", אז מה יכול כבר לצאת מכך??? ואולי זה רק ליצנות בעלמא ח"ו מענין התפילה?

זה דרך הרבנים הקדושים הנ"ל, שהיהודות איננה קשורה לאמונה בהשי"ת או בתורה מן השמים. אלא גורם לבן אדם להרגיש טוב. ולכן אין סתירה בזה שאתה חילוני ומתפלל. ולא רואים בזה הפצת דת בכלל.
וזה ההבדל בין הצדיקים של הבית היהודי, שביסודים מאמינים, רק חושבים שזה תוספת אחרי שאתה ישראלי כמו כולם. לצדיקי יש עתיד שחושבים שהיהדות הוא בילוי נחמד לשעת הפנאי.

ערב רב..
לא בכדי שמו נשמע כמו "פרעון".. וזאת ערב פסח.
בראיון ל"קול ברמה" אמר: "חוץ מריבונו של עולם יש עוד ריבון…" והתכוון כנראה לבג"ץ. וזה קוראים לא "רב" במגזר מאוד מסויים ומאוד נפרם..
אולי אולי אולי היהודים שעוד נותרה בהם נשמה שם יבינו עד היכן הובילה אותם הציונות הדתית..

מה זה תפילה חילונית? ואם זה בלי להזכיר את ה' אז איזה רוגע יש באומרו

מ-ש-ו-ג-ע-נ-ע-ר
זה המילה היחידה שאפשר להגיד עליו ועל כל החברים שלו…

כנראה השר החדש "ניכה" את השנה (ב-11 יום) – ההפך מ"עיבר" – והיום אצלו הראשון באפריל…..

עוד בדיחה כזו, ואבדנו…..

אנחנו כבר מתחילים לראות את תחילת הצלת עם ישראל כמו שהיה בימי אחשורוש והמן, וכמו שאמרו חז"ל שאחשורוש החליט החלטות מוזרות שכל איש ישרור בביתו, כדי שכך יתיחסו להחלטותיו.
כנראה שגם זה חלק מתהליך הנס שהקדוש ב"ה הכניס לו לו לראש להחליט החלטות מוזרות, וכך יתיחסו אליו גם בעתיד בנושאים החושבים באמת כמו לימוד ליבה.
התיצבו וראו את ישועת ה'.

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו