פרובוקציה • חילונים יעלו על קווי אוטובוס מהדרין

מחאה שצוברת תאוצה בשעות אלו ברשתות חברתיות תפסה כבר יותר מחמש מאות מפגינים חילוניים שמתכוננים להסתער בערבוביה על אוטובוסי המהדרין ולהפר בכח את הישיבה הנפרדת
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

מחאת האוטובוסים הופכת לפרובוקטיבית. יותר מחמש מאות מפגינים חילוניים מתכוננים להסתער על קווי המהדרין ברחוב שטראוס בירושלים, בטרמפיאדה ובתחנות הומות נוספות, ולכפות ישיבה מעורבת.

בשעות האחרונות מתארגנת מחאה בשם 'די לקווי האוטובוס המופרדים' על ידי צעיר, שטוען כי "המחאה לא נועדה כדי להתריס או לפגוע בציבור החרדי".

הפרובוקציה מתוכננת לפרטי פרטים: "ביום ראשון, ה-01/01/12 בשעה 17:30, נתרכז כ-60 איש בכל תחנה, נתחלק לקבוצות אלו כשבוע לפני הפעילות, ובכל קבוצה יהיה אדם שירכז את פעילותה וישמש איש קשר. בכל פעם שיגיע אוטובוס מהקו תעלה עליו תת קבוצה של עד 10 אנשים".

"הכל מתחיל להיות מאורגן טיפ טופ", מבטיח ווייסר, מארגן הפרובוקציה, "התקשורת מגיעה".

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. ב"ה יופי אלה שמכריזים על עצמם אנחנו טמאים וכו', אומרים במפורש מתי הם ילכו למלחמה נגד הקדושה , ואז חכם עיניו בראשו ורוצה להיות יהודי כשר וטהור , אז פשוט לא לנסוע בכלל באותו הזמן , ואפי' כדאי לנסוע עם מונית והם הס"א ימצאו אוטובוסים רקים, כמו שהם רקים מכל דבר טוב. והשי"ת בוודאי בלי שום ספק יהיה בעזרינו הרי אנחנו עמו בני אברהם יצחק ויעקב.והעיקר לא לאבד האמונה והבטחון מאת השומ"ר ישראל.

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן