אחרי שבועות של מחאה על יוקר המחיה בארץ יצאו הערב לרחובות כרבע מליון איש בכל רחבי הארץ בכיכרות המרכזיות ומחו נגד מדיניות הממשלה וליוקר המחיה במדינה ועל זה שלהגיע לדירה זה בגדר חלום והשכר דירה מאמיר כל העת ומוצרים בסיסים עולים ביוקר ביחס למדינות אחרות כארה"ב ואירופה. דובר משטרת תל אביב אמר  "מדובר בהפגנה הגדולה ביותר שהתמודדנו איתה מאז ומעולם. אנחנו רואים מאות כלי רכב שהושארו בנתיבי איילון ואנשים פשוט צועדים לעבר ההפגנה. התנועה היא תנועה ספונטנית של אנשים שפשוט צועדים מכל הרחובות". עוד הוסיף כי לא האמינו במשטרה שיגיעו כמות כזאת של מפגינים, ומפקד מחוז תל אביב במשטרה ניצב אהרון אקסול נאלץ לבצע בשעות האחרונות שינויים בפריסה של כוחותיו כדי לתת מענה לנחשול הענק של המפגינים. בין היתר נאלצה המשטרה לחסום רחובות שלא התכוונה לחסום מבעוד מועד. בין הצועדים בתל-אביב גם שני ניצבים בדימוס במשטרת ישראל - יוסי סדבון ודן רונן. המועמד לראשות העבודה, עמרם מצנע, הגיע יחד עם בני משפחתו לעצרת ואמר כי מדובר "באירוע שיהווה נקודת מפנה ביחס שבין השלטון לאזרחים. עשרות האלפים שיצאו לרחובות דורשים ובצדק שהממשלה תיקח אחריות על אזרחיה". ראש העיר תל-אביב, רון חולדאי, אמר כי "אף פוליטיקאי לא יוכל להישאר אדיש למה שקורה. זו מחאה חברתית. החברה הישראלית מתפכחת וזה יתבטא בסוף גם בקלפי. אני מאוד שמח על המחאה ושמח שאנשים מבינים שהאחריות על החינוך, הדיור והרווחה היא על המדינה, חייבים להוריד את המסים הישירים ולא את העקיפים ולבנות הרבה יותר דיור סוציאלי". הרב בני לאו אמר בהפגנה: "אנחנו נמצאים ערב תיקון חברתי, זכותנו על הארץ הזאת מותנת בצדק חברתי, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לראות פערים נוראים שכאלה, זו לא מדינה יהודית. אנחנו לא יכולים לראות שאנשים שעובדים ומתפרנסים ולא יכולים לקנות קורת גג, זו לא מדינה יהודית". בירושלים, כ-10 אלף בני אדם הגיעו למחות בכיכר פריז. אחד המוחים אמר " לפי כמויות האנשים זה נראה מאוד מרשים רואים שהמאבק לא מפסיק . זה מראה על מצוקה אמיתית של אנשים וזה קונספט לאומי להוכיח שזה לא מאבק אנרכיסטי אלא מדובר באנשים שאוהבים את ארץ ישראל". בצפון, אלפי בני אדם צועדים בקריית שמונה במחאה על יוקר המחיה וחוסמים את כביש 90 החוצה את העיר. מדובר בהפגנת המחאה הגדולה ביותר בתולדות העיר. בין הצועדים ראש העיר, ניסים מלכה, וראש המועצה האזורית גליל עליון, אהרון ולנסי. באשקלון החלו לצעוד מאות מתושבי העיר עם עגלות סופר ריקות ברחוב בן גוריון בעיר במחאה על יוקר המחייה, תושבי העיר דרשו את שינוי סדר העדיפויות ושינוי חברתי. לדבריהם, לא יכול להיות שמחיר המחייה באשקלון יהיה כל כך גבוה, "מחירי השכירות רק עולים", אמרו התושבים. לדבריהם, "יש כאן משפחות ששני בני הזוג עובדים ולא מצליחים לסגור את החודש". כמו כן מפגינים יצאו למחות ברחובות  באילת, בקריית-שמונה, בחדרה,  בדימונה, בהוד השרון, בפתח תקווה, ובאשקלון, במודיעין, ברעננה, בחדרה, בנס ציונה וראש פינה וקריית-טבעון.      ...

אחרי שבועות של מחאה על יוקר המחיה בארץ יצאו הערב לרחובות כרבע מליון איש בכל רחבי הארץ בכיכרות המרכזיות ומחו נגד מדיניות הממשלה וליוקר המחיה במדינה ועל זה שלהגיע לדירה זה בגדר חלום והשכר דירה מאמיר כל העת ומוצרים בסיסים עולים ביוקר ביחס למדינות אחרות כארה"ב ואירופה.

דובר משטרת תל אביב אמר  "מדובר בהפגנה הגדולה ביותר שהתמודדנו איתה מאז ומעולם. אנחנו רואים מאות כלי רכב שהושארו בנתיבי איילון ואנשים פשוט צועדים לעבר ההפגנה. התנועה היא תנועה ספונטנית של אנשים שפשוט צועדים מכל הרחובות". עוד הוסיף כי לא האמינו במשטרה שיגיעו כמות כזאת של מפגינים, ומפקד מחוז תל אביב במשטרה ניצב אהרון אקסול נאלץ לבצע בשעות האחרונות שינויים בפריסה של כוחותיו כדי לתת מענה לנחשול הענק של המפגינים. בין היתר נאלצה המשטרה לחסום רחובות שלא התכוונה לחסום מבעוד מועד.
בין הצועדים בתל-אביב גם שני ניצבים בדימוס במשטרת ישראל – יוסי סדבון ודן רונן. המועמד לראשות העבודה, עמרם מצנע, הגיע יחד עם בני משפחתו לעצרת ואמר כי מדובר "באירוע שיהווה נקודת מפנה ביחס שבין השלטון לאזרחים. עשרות האלפים שיצאו לרחובות דורשים ובצדק שהממשלה תיקח אחריות על אזרחיה".

ראש העיר תל-אביב, רון חולדאי, אמר כי "אף פוליטיקאי לא יוכל להישאר אדיש למה שקורה. זו מחאה חברתית. החברה הישראלית מתפכחת וזה יתבטא בסוף גם בקלפי. אני מאוד שמח על המחאה ושמח שאנשים מבינים שהאחריות על החינוך, הדיור והרווחה היא על המדינה, חייבים להוריד את המסים הישירים ולא את העקיפים ולבנות הרבה יותר דיור סוציאלי".

הרב בני לאו אמר בהפגנה: "אנחנו נמצאים ערב תיקון חברתי, זכותנו על הארץ הזאת מותנת בצדק חברתי, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לראות פערים נוראים שכאלה, זו לא מדינה יהודית. אנחנו לא יכולים לראות שאנשים שעובדים ומתפרנסים ולא יכולים לקנות קורת גג, זו לא מדינה יהודית".
בירושלים, כ-10 אלף בני אדם הגיעו למחות בכיכר פריז. אחד המוחים אמר " לפי כמויות האנשים זה נראה מאוד מרשים רואים שהמאבק לא מפסיק . זה מראה על מצוקה אמיתית של אנשים וזה קונספט לאומי להוכיח שזה לא מאבק אנרכיסטי אלא מדובר באנשים שאוהבים את ארץ ישראל".

בצפון, אלפי בני אדם צועדים בקריית שמונה במחאה על יוקר המחיה וחוסמים את כביש 90 החוצה את העיר. מדובר בהפגנת המחאה הגדולה ביותר בתולדות העיר. בין הצועדים ראש העיר, ניסים מלכה, וראש המועצה האזורית גליל עליון, אהרון ולנסי.

באשקלון החלו לצעוד מאות מתושבי העיר עם עגלות סופר ריקות ברחוב בן גוריון בעיר במחאה על יוקר המחייה, תושבי העיר דרשו את שינוי סדר העדיפויות ושינוי חברתי. לדבריהם, לא יכול להיות שמחיר המחייה באשקלון יהיה כל כך גבוה, "מחירי השכירות רק עולים", אמרו התושבים. לדבריהם, "יש כאן משפחות ששני בני הזוג עובדים ולא מצליחים לסגור את החודש".

כמו כן מפגינים יצאו למחות ברחובות  באילת, בקריית-שמונה, בחדרה,  בדימונה, בהוד השרון, בפתח תקווה, ובאשקלון, במודיעין, ברעננה, בחדרה, בנס ציונה וראש פינה וקריית-טבעון.