כביש 1: הנהגים הזדעזעו לגלות צלב קרס

הנהגים שנסעו הבוקר בכביש 1 הזדעזעו למראה עיניהם I דגל הנושא צלב קרס התנוסס סמוך למבשרת ציון I בעל המקום הכחיש קשר למעשה אך מזדהה עם מי שתלה את הדגל

 • למרות הסגר: שליחי ועד הרבנים הגיעו לרמינוב

  תוכן מקודם

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

הנהגים שנסעו בכביש 1 השתוממו הבוקר (שני) לגלות כי דגל נאצי מתנוסס בגאווה בכביש סמוך למבשרת ציון. אלמוני תלה את הדגל – דווקא ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, עליו חרוט צלב קרס שחור בתוך עיגול לבן, עם רקע אדום שהתנופף על ראש התורן.

קרא עוד:

[postim]

ניידת משטרה שהוזנקה לזירה, הסירה את ה"דגל הנאצי" וזימנה את בעל המקום לחקירה. בתום חקירתו הודה בעל המקום, כי הוא מזדהה עם הערכים אותם הדגל מייצג, אולם סירב להודות במעשה.

אל המקום הוזעקה ניידת זיהוי פלילי, שניסתה לאתר דגימת טביעת אצבע שתסייע באיתור תולה הדגל הבוטה.
נהג שנסע הבוקר בכביש, סיפר לאתר 'וואלה חדשות' על המקרה: "בעל המקום אמר שהוא מבין את מי שתלה את הדגל אם כי אינו מודה שהוא תלה אותו." סיפר.

"הוא יהודי וזה מה שמדהים. המשטרה מנסה לקחת טביעת אצבע ואני רוצה שכל המדינה תדע מי גר שם ועשה מעשה כזה ביום הזה". כוחות משטרה הגיעו כאמור למקום והסירו את הדגל.

על פי הצעת החוק של ח"כ אורי אריאל (האיחוד הלאומי) אסור לעשות שימוש בכינוי "נאצי", או בסממן מהשואה. העבריין יהיה צפוי לעונש של חצי שנת מאסר וקנס של 100,000 שקלים.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו