פגע, הרג וברח; רוכב אופניים נהרג בתאונה קטלנית

רוכב אופניים נהרג הבוקר (שני) מפגיעת רכב מסחרי בסמוך למחסום ריחן. הנהג הפוגע נמלט מהמקום ולאחר מכן הסגיר עצמו לידי המשטרה הפלסטינית והועבר לחקירה בישראל | ההרוג, גבריאל לרנר ז"ל מכרכור. הותיר אחריו אישה ושתי יתומות.

בתאונה קטלנית שאירעה הבוקר (שני) נהרג רוכב אופניים בן 47 מפגיעת רכב חולף סמוך למחסום ריחן. נהג הרכב הפוגע נמלט מהמקום.

קרא עוד:

[postim]

התאונה הקטלנית אירעה ככל הנראה לפנות בוקר. רוכבי אופנים שחלפו במקום גילו את הגופה מוטלת על אם הדרך והזעיקו את המשטרה וכוחות ההצלה.

פראמדיקים של מד"א שהגיעו לזירת התאונה החלו בביצוע פעולות החייאה אך למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותו.

במהלך הבוקר נערך מרדף אחר נהג פלסטיני שהיה חשוד בתאונה. זמן קצר לאחר מכן החשוד הסגיר עצמו לידי המשטרה הפלסטינית והודה בביצוע הדריסה.

משטרת הרשות העבירה את החשוד הפלסטיני לישראל, אולם עם תום החקירה הוא הוחזר לידי המשטרה הפלסטינית.

דובר מד"א, זכי הלר מסר: "ב-08:04 נמסר למד"א מרחב שרון על רוכב אופניים שככל הנראה נפגע מרכב בכביש המוביל מהישוב חריש לכיון קציר. פרמדיקים של מד"א ביצעו פעולות החייאה שבסופן קובעים את מותו של גבר כבן 40 שככל הנראה נמצא במקום מס' שעות".

חזקי פרקש קמב"ץ זק"א צפון, אמר "התקבל דיווח מנהג שהסגיר את עצמו במשטרה לאחר שפגע ברוכב אופניים, צוותים של זק"א צפון הוזעקו למקום ולאחר מס' דקות של חיפושים איתרו את רוכב האופניים ללא רוח חיים ואת האופניים איתרו מרוסקות לאחר מספר מטרים. צוות זק"א צפון טיפלו בגופה ובממצאים בזירה".

רוכב האופניים שנהרג הוא גבריאל לרנר מכרכור. הוא השאיר אחריו אישה ושתי בנות.

המשטרה ממשיכה לחקור את נסיבות התאונה. גורמים במשטרה טוענים כי החשוד יוזמן להמשך חקירה בתיאום עם הפלסטינים זאת על פי דרישתה.

תמונות מזירת התאונה | אהרון ברוך ליבוביץ

רוכב אופניים נהרג בתאונת פגע וברח - אהרון ברוך ליבוביץ (1) רוכב אופניים נהרג בתאונת פגע וברח - אהרון ברוך ליבוביץ (2) רוכב אופניים נהרג בתאונת פגע וברח - אהרון ברוך ליבוביץ (3) רוכב אופניים נהרג בתאונת פגע וברח - אהרון ברוך ליבוביץ (4) רוכב אופניים נהרג בתאונת פגע וברח - אהרון ברוך ליבוביץ (5)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו