לאחר שהצהירה כי בכוונתה לסייר בהר הבית, היום (שלישי) חוזרת בה חברת הכנסת מירי רגב מהצהרתה ואומרת: "אין בכוונתי לבחון מתן היתר ליהודים להתפלל שם"

מסתבר כי ח"כ מירי רגב אוהבת רק את הכותרות. לאחר שהצהירה כי בכוונתה לסייר בקרוב בהר הבית במטרה לבחון את חופש הדת במקום ואת האפשרות שבני כל הדתות, כולל יהודים, יוכלו להתפלל בהר הבית. היום היא נשמעת אחרת.

קרא עוד:

[postim]

מקורביה אומרים כי באופן מצער, גורמים מסוימים בעיתונות הערבית או בכנסת בחרו לעוות את דבריה של ח"כ רגב, וטענו כי בכוונתה לערוך סיור במסגד אל אקצא. היו אף גורמים שציינו כי בכוונתה לבחון אפשרות של מתן היתר תפילה ליהודים במסגד אל אקצא.

אתר פנורמה פרסם ציטוט של ח"כ טלב אבו עראר: "בישיבה הראשונה ביום רביעי (18.4) הודיעה מירי רגב, יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה על כוונתה לערוך סיור לחברי הועדה במסגד אל אקצא, וציינה כי ליהודים מותר להתפלל במסגד אל אקצא. ח"כ טלב אבו עראר, חבר הוועדה, תקף את ח"כ הקיצוני משה פייגלין ואת יו"ר הוועדה בשל ההחלטה, ואמר מצידו כי אסור לאף אדם לא מוסלמי להתפלל במסגד".

עיתון אל-קדס פרסם כי "עיתון הארץ הביא מדבריה של חה"כ מירי רגב (ליכוד) אחרי שנבחרה לתפקיד יו"ר ועדת הפנים של הכנסת, כי היא מתכוונת, יחד עם חברי הועדה, לערוך סיור במתחם הר הבית כדי לבחון מתר היתר ליהודים להתפלל במסגד אל-אקצא".

לאחר הלחץ הבהירה חה"כ רגב כי אין בכוונתה לסייר במסגד אל אקצא ובוודאי שאין בכוונתה לבחון מתן היתר ליהודים להתפלל שם. רגב הדגישה כי ההבדל בין הגישה היהודית הפלורליסטית המבקשת כי בני כל העמים יוכלו להתפלל בהר הבית לבין הגישה המוסלמית, שהוצגה על ידי ח"כ אבו עראר, האוסרת על מי שאינו מוסלמי להתפלל במסגד, הינו מעניין.

חברי הכנסת של הימין אמרו לאחר ההבהרה כי ח"כ מירי רגב טובה בהצהרות ופחות במעשים.