ערבים תקפו תושב נריה: מצבו קשה מאוד

כוחות הביטחון הישראליים אינם מצליחים לשמור על הסדר והביטחון באזור טלמונים והתושבים יצאו למחות | ערבים יצאו נגדם ותקפו באלות ברזל | אהרן זלטקין בן 53 נפצע באורח קשה מפגיעת אלה בראשו והוא מורדם ומונשם

אהרון זלטקין, תושב נריה כבן 53, הותקף על ידי ערבים באזור טלמונים. אמבולנס מד"א שהוחש למקום נרגם אף הוא באבנים, ונחסם ע"י כוחות הביטחון יחד עם מכוניות רבות של תושבים עקב התפרעות הערבים.

קרא עוד:

[postim]

תושב האזור פינה את אהרון ברכבו לצומת נעלה, שם המתין אמבולנס נוסף שפינה אותו לבית החולים שיבא בתל השומר. תחילה חשבו שפציעתו קלה, אך במהרה הדרדר מצבו, הכרתו אבדה והוא הוכנס לניתוח חירום להצלת חייו.

תושבי נריה הגיעו לקיים משמרת מחאה על ההדרדרות הביטחונית באזור טלמונים, משמרת אשר תואמה עם כוחות הביטחון אשר היו במקום בכדי לשמור על הסדר הציבורי. כ- 70 תושבים, נשים ילדים וגברים שהגיעו בכדי להרים קול זעקה על העלייה במספר התקפות בקבוקי התבערה, החסמים והאבנים, הותקפו על ידי אספסוף פלסטיני שיצא מהכפר ראס כרכר, במוטות ברזל, אלות ואבנים. שלושה יהודים נפצעו ופונו לבתי החולים, בהם אהרון זלטקין שהוקף ע"י חבורת ערבים והוכה בראשו באלת ברזל.

בהמשך התפתחו הפרות סדר בכל כפרי גוש טלמונים, לאחר שהמואזינים החלו לקרוא ברחובות לצאת מהבתים. למספר רב של רכבים ישראליים נגרם נזק מיידוי אבנים.

אורה מרים, בתו של אהרון, מסרה לסוכנות תצפית כי במהלך הלילה הצליח אהרון להתמודד עם שתי בדיקות C.T שנעשו לו, ובנוסף נצפתה תזוזה ברגליים. מצבו ממשיך להיות קשה והוא עדיין מחוסר הכרה ומונשם.

ע"פ בקשת המשפחה, אין לפרסם את שמו של זלטקין בשפות זרות ובפרט אנגלית ורוסית. משפחתו והוריו בחו"ל אינם יודעים על הארוע.

קצין מג"ב קרא לפיזור ההתקהלות, בעדו מתכוון ליהודים, שכאמור תיאמו את משמרת המחאה. תושב האזור מסר לסוכנות תצפית, כי לו היו כוחות הביטחון מצליחים לשמור על הביטחון, מחאתם כלל לא הייתה נדרשת. אך לצבא ולמג"ב יותר נוח לפנות כנגד היהודים מאשר להתמודד מול הבעיה האמיתית, ומפרי הסדר האמיתיים. הערבים.

נא להתפלל לרפואת אהרון בן גולדה.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו