באר שבע: שוד אלים הסתיים במותם של 5 בני אדם

חמשה בני אדם נהרגו במהלך שוד אלים בסניף בנק בבאר שבע | בין ההרוגים היה אחד השודדים שירה בעצמו | כוחות גדולים של משטרה וצוותי מגן דוד אדום מטפלים בפצועים במקום | השודד ביצע וידוא הריגה באחד מן הקרבנות

ארבעה אזרחים חפים מפשע שיצאו היום לסדר עניינים פרטיים בבנק הסמוך לביתם, מצאו את מותם המיותר בטבח מחריד שהתרחש בתוך סניף בנק הפועלים בו שהו, ברחוב ז'בוטינסקי בעיר באר שבע. אל סניף הבנק נכנסו שני בני אדם חמושים והחלו לירות לכל עבר. הם התבצרו עם בת ערובה אחת, עובדת הסניף, אותה שחררו כעבור שעה קלה, לאחר דרמה שהתחוללה במקום.

קרא עוד:

[postim]

צוותי מגן דוד אדום ממרחב נגב הוזעקו למקום ופינו את בת הערובה לבית חולים. במקביל, ניסו כוחות משטרה גדולים לנהל משא ומתן עם השודדים, אך לשווא.

על פי הדיווח, ניסו האלמונים לשדוד את קופת הבנק וירו באנשים שהיו במקום. כוחות רבים של משטרה כיתרו את הסניף, כאשר בין השודדים לכוחות המשטרה התפתחו חילופי אש. עדי ראייה מדווחים כי השוטרים ניהלו משא ומתן עם השודדים מחנות סמוכה. ככל הנראה אחד השודדים ירה בעצמו ונהרג. ממד"א נמסר כי פרמדיקים מטפלים בשלושה נפגעים מחוץ לסניף הבנק.

רב ניצב יוחנן דנינו וראש אגף המבצעים ניצב נסים מור נמצאים בדרכם לאירוע בבאר שבע. עדת ראיה סיפרה לוואלה! חדשות,  "שמענו רעש של פיצוץ, ואז שמענו הרבה יריות. יצאנו החוצה ואחרי כמה דקות הגיעו שוטרים, סגרו לנו את הדלתות ואמרו לנו לא לצאת. עכשיו אנחנו יושבים בפנים ולא יכולים לצאת". ליז, שהבחינה בשוד, סיפרה: "היו צרורות של ירי, צעקות ובכי. זה פשוט לא יאומן. עדיין שוררת פה מהומה גדולה".

עד ראיה נוסף סיפר ל ynet כי אחד היורים ביצע וידוא הריגה לאחד מהקורבנות. הוא ירה, החליף מחסנית וירה שוב לוודא שאכן הוא מת.

כוחות משטרה עורכים סריקות אחר אדם החשוד כי הסיע את שני החשודים בשוד סניף הבנק.
במרכז הרפואי סורוקה בבאר שבע, נפתח מרכז מידע: 08-6400111

8 תגובות

מה עם ארבע הרוגים, שכחתם?

לפי הקיצוצים עכשיו
הבנקים צריכים לרשת את סניפיהם במצלמות,
כי זה נראה סיפור שהולך לחזור על עצמו עשרות פעמים ע"י עניים… כמו אלו ששרפו את עצמם בהפגנות לפני שנתיים
זהו תמרור אזהרה לממשלה!!!

לפי הקיצוצים עכשיו
הבנקים (וכו') צריכים לרשת את סניפיהם במצלמות,
כי זה נראה סיפור שהולך לחזור על עצמו עשרות פעמים ע"י עניים… כמו אלו ששרפו את עצמם בהפגנות לפני שנתיים
זהו תמרור אזהרה לממשלה!!!

השודדים למדו ליבה?

דרכו של יהיר לפיד תוביל לעוד מעשים כאלה…
אנשים מיואשים אין להם כבר מה להפסיד
ראו הוזהרתם!

השודדים הלכו לצבא

[[9u[80]j90[7mtkuuin

הוא היה קצין בצה"ל …………………………..!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *