דרעי: החור שבכיס האחים החרדים והחילונים של לפיד

הלילה עלה המע"מ באחוז אחד ומייקר אפילו את מחירה של סוכריה פשוטה | אזרחי ישראל מאוכזבים וחסרי אונים אל מול התייקרות המע"מ | דרעי ללפיד: "אשר וחיים וגם ריקי כהן ירגישו היטב את החור בכיס"

אמש בחצות נכנסה לתוקפה עליית המע"מ אותה גזר שר האוצר יאיר לפיד. את הנזק יחושו כל אזרחי המדינה בכל דבר ולו הקטן ביותר, כמו קניית סוכריה לילד, שלא לדבר על מחירי הדלק. מאז שנת 2003 לא נרשם שיא של מע"מ כפי שנרשם היום: 18%.

קרא עוד:

[postim]

בדף האישי שלו שברשת החברתית 'פייסבוק', התייחס דרעי בציניות לדמויות הדימיוניות בהן השתמש לפיד לאורך התקופה האחרונה ותקף אותו גם באמצעותן.

"מחר בבוקר יקומו אשר מבני ברק וחיים מירושלים וגם ריקי כהן מחדרה, אלה ששר האוצר כל כך אוהב להשתמש בשמותיהם לצרכיו וירגישו היטב את החור בכיס, הם ירגישו היטב איך הוא מצרף גם אותם לאחיו העבדים", כתב דרעי.

עוד הוסיף, "מצער מאוד שהממשלה לא נקטה בצעד של מע"מ דיפרנציאלי שהיה מוריד את נטל המס ממעמד הבניים והשכבות המוחלשות, ובכך לא היה גורם להם לחשוב פעמיים כשהם רוכשים מצרכי יסוד כמו לחם וחלב".

"מעמד הביניים והשכבות המוחלשות הם לא הכספומט של שר האוצר", חתם דרעי.

אזרחי ישראל המאוכזבים ובעיקר המפוחדים מהגזירות אותן יורה שר האוצר ללא הפוגה ופוגע במעמד החלש של האוכלוסיה, יצאו אמש להפגנות מחאה נגד הגזירות הכלכליות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן