כעס בבית הגר"ע יוסף שליט"א על מהלכו של הגר"ש עמאר

ההליכה של הרב עמאר נגד הרב עובדיה יוסף היא שיא חדש של עצמאות שמגלה הרב עמאר | בש"ס מבטיחים כי כפי הוראתו של מרן יעשו הכל על מנת לטרפד את מינויו של הרב סתיו

כעס גדול התעורר אתמול (ראשון) בבית מרן הגר"ע יוסף שליט"א, בעקבות החלטת הבית היהודי ללכת לדיל עם הרב שלמה עמאר שליט"א, תמורת תמיכתו במועמד הרב דוד סתיו. לאחר שנודע דבר הדיל, נוצר קרע בין בית הגר"ע לגר"ש עמאר, שכן בש"ס מתנגדים לבחירתו של סתיו.

קרא עוד:

[postim]

"בבית היהודי לא יודעים עם מי לסגור דילים והם בטוחים כי הרב עמאר יכול להביא גם את הרב עובדיה יוסף לחתונה הזאת. הם לא מבינים שלא כך הם פני הדברים". אומרים גורמים בש"ס. "ההליכה של הרב עמאר נגד הרב עובדיה, וההתחייבות שלו לבית היהודי שהוא והרב עובדיה יתמכו בסתיו, היא שיא חדש של עצמאות שמגלה הרב עמאר שהולך נגד הרב עובדיה", מוסיפים.

"הבית היהודי ימשיך להיות הגשר בין דתיים לחילונים בישראל, וההחלטה היום משקפת זאת באופן הברור ביותר. אני קורא לכל הכוחות להתייצב בצורה מאוחדת סביב בחירת הרב דוד סתיו לרבנות הראשית". כך אמר נפתלי בנט לאחר ההחלטה.

בתנועת ש"ס הבהירו אתמול באופן נחרץ כי לא קיים שום דיל לבחירת הרבנים הראשיים. "בבית היהודי בחרו לנהוג בכחש והפרו הבטחה מפורשת שנתן נציגם למרן הרב עובדיה יוסף לפיה לא יקודם חוק שטרן", אמרו.

"לאור התנגדותו הנחרצת של מרן הרב עובדיה יוסף למינוי הרב סתיו לתפקיד הרם של הרב הראשי, תנועת ש"ס תתנגד אף היא לכל דיל בעניין, ותפעל כפי הוראתו של מרן על מנת לטרפד את מינויו של הרב סתיו".

5 תגובות

הבלים, איזו כותרת מזוויעה.
הרב עמאר לא חתם על שום דיל מי שהסכים לדיל היה הרב עובדיה כאשר הבטיחו שהרב האשכנזי יהיה הרב אריאל וגם לזה הסכים בדיעבד כדי שהרב עמאר ישאר. הבית הפרו את הסיכום ולכן אין דיל אין שום כעס מה שכן יש מטבע הדברים זו רצון אצל עוד כמה רבנים חשובים ויר"ש (באמת) להתמודד ובגלל שכל מוסד הרבנות הינו בבחירה של פוליטיקאים ולא רבנים העניין מנוהל כפוליטיקה עם יועצים ויחצני"ם. חבל אבל לא נורא.

עכשיו גם מרן יודע שהרב עמאר דואג רק לעצמו, לכסף, כבוד וג'ובים. גם כשהתיר ממזרים ע"י הפקעת קדושין, גם כשהכשיר את גיורי הצבא, גם כשהתיר את עוגיות פפושדו בפסח, גם וגם… זה היה רק כדי למצוא חן בעיני החילוניים. עכשיו אין ברירה רק לפ]רק את הרבנות הראשית.

הזהרו בגחלתן – אל תדברו לשה"ר ובוודאי לא על ת"ח

עוד לא הבנתי למה אתה קורא לעצמך נחמדי?

לנחמדי ול-jdn: זוהי חוצפה שאתם כותבים כך על ממשיך דרכו של מרן שר התורה, הגאון הרב שלמה משה עמאר לא ילך נגד דעתו של מרן ח"ו אפילו בשביל כסף "הזהרו בגחלתן של חכמים"

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו