המשטרה בודקת דיווח בו מספר פלסטינים חיבלו בקו מים ראשי באזור חברון וגרמו לפיצוץ גדול | על מנת לתקן את הנזק נאלצה חברת מקורות להפסיק את הזרם לישוב בית חגי למשך יותר מ-10 שעות | בכדי להתמודד עם החום הכבד נשלחו עוקבים עם מי שתייה למשפחות והילדים

עד כמה שזה נשמע מקומם אבל כן, פלסטינים ניסו לגנוב מים ממתקן של חברת מקורות וחיבלו בצינור קו ראשי באזור חברון, בעקבות התקלה בקו הראשי, מאות תושבים מההתנחלות בית חגי נותקו ממים למעלה מ-10 שעות.

קרא עוד:

[postim]‬‏

בחודשים האחרונים פעלו צוותי מקורות באזור חברון לתיקון הצינורות, לאחר שהתגלו מקרים רבים בהם פלסטינים פתחו את צינורות המים והתחברו אליהם באופן פירטי. במשטרה ובישובים היהודים חושדים שהמטרה היא להזרים מים לכפרים ולבתים פרטיים.

הניסיון של היום לא צלח והוביל לפיצוץ בקו ראשי. על מנת לתקן את הנזק נאלצו הרשויות להשבית את אספקת המים לישוב היהודי והותירו את התושבים ללא מים זורמים.

בשל האירוע והחום הכבד הוחלט בקרית ארבע לתגבר מכליות שיספקו מים לתושבי היישוב עד שיתוקן הנזק. באגף הביטחון של הישובים העבירו את מי השתייה לישובים, והעוקבים פוזרו במקומות מרכזיים בישוב על מנת לספק מים למשפחות ולילדים.