מלשכתו של דרעי שלחו לראש עיריית בית שמש משה אבוטבול כי הוא נציג ש"ס לראשות העיר בית שמש | רכסים: דרעי מבקש רוטציה בת חמש שנים נוספות לטובת דן כהן

בש"ס כבר החלו לחממם מנועים, נכון לעכשיו מונה חיים ביטון לעמוד בראש המטה המטפל בבחירות למוניציפאלי פעולה אחת כבר נעשתה, כזכור לפני כחודש פרסמנו כאן ב- JDN כי יו"ר ש"ס שיגר מכתב לסגן ראש עיריית ראשל"צ אריה כהן ומינה אותו כיו"ר ש"ס בעיר, דרעי אמר: "מדובר בדרישה של חבר מועצת חכמי התורה הגר"ש בעדני שליט"א".

קרא עוד:

[postim]

מכתב נוסף יצא השבוע את לשכתו של דרעי היה ממוען לראש עיריית בית שמש משה אבוטבול כותב דרעי לאבוטבול כי הוא נציג ש"ס לראשות העיר בית שמש.

מאבק נוסף שטרם הוכרע הוא בעיר רכסים. שם מבקש דרעי רוטציה בת חמש שנים נוספות לטובת דן כהן. כהן חולל מהפכה של ממש בעיר וחלק מהפרויקטים הרבים שאותם החל להניע עלולים להיתקע בעקבות פרישה שלו מן העיר בהסכם רוטציה. כהן נהנה מתמיכה רחבה של בני תורה אברכים רבני העיר וראשי כוללים בעיר.

בעבר כתבתי שבגין רוטציה ערים מאבדות ראשי עיר מוצלחים ולדוגמא נתתי את העיר בני ברק בה ראש העיר הרב מרדכי קרליץ שהוביל את בני ברק ליציבות כלכלית נאלץ לעזוב בשל רוטציה.