במהלך דיום סוער בכנסת בו השתתפו חברי הכנסת החרדיים אמר ראש הממשלה כי

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט סוף-סוף לרצות את שותפיו לממשלה – חברי הכנסת של הסיעות החרדיות ובדיון סוער שהתקיים הערב (ד') בכנסת אמר ראש הממשלה כי הכפשת הציבור החרדי וליבוי ההסתה הינו השחרת פניה של המדינה כולה ומעשה פזיז. ראש הממשלה אמר כי"אני חושב שצריך להיזהר מלהכליל אוכלוסייה שלמה. הניסיון לכרוך את הציבור החרדי במעשים של קבוצת שוליים הוא חסר אחריות".

עוד בJDN:

[postim]

"צריך להיזהר מלהכליל אוכלוסיה שלמה, כי הרוב המוחלט של הציבור החרדי משלב את קיום ההלכה עם שמירה מלאה על החוק", אמר הערב נתניהו בדיון שנושא ההסתה האנטי-חרדית תפס את רובו, לאחר שחברי הכנסת החרדיים מיהדות התורה ומש"ס גינו את התופעה. "אני מברך על כך שרבנים חשובים ומנהיגים בולטים בציבור החרדי גינו בתקיפות תופעות פסולות אלה. הניסיון לכרוך אותם ובכלל את הציבור החרדי במעשים של קבוצת שוליים אינה הוגנת".

בתוך כך, יו"ר האופוזיציה לבני, נשאה נאום מסית, והאשימה את "קואליציית השותפים הטבעיים של נתניהו", בגרימה לשריפת מסגדים (?) ולהשתקת בית המשפט העליון (??)  "תמונת חיינו בשנתיים האחרונות היא מכוערת. המכנה המשותף, הקו המחבר, הוא קואליצית השותפים הטבעיים של נתניהו".