לוחמת מג"ב מנעה פיגוע דקירה בחברון

צעירה פלסטינית נעצרה במחסום סמוך למערת המכפלה | על גופה נמצאו 3 סכינים | לפני מספר חודשים השתחררה מעונש מאסר בגין ניסיון פיגוע דקירה

לפני כשעה, נעצרה באחת הכניסות למערת המכפלה, צעירה פלסטינאית תושבת חברון, בשנות העשרים לחייה. היא עשתה את דרכה מהקסבה בעיר לעבר עמדה של משמר הגבול.

קרא עוד:

[postim]

עם הגעתה לעמדת השמירה, עוררה הצעירה את חשדם של החיילים ובראשם לוחמת מג"ב. הם הורו לה לעמוד בצד לצורך בדיקה. תוך ביצוע "נוהל מעצר חשוד", בוצע בידוק מאובטח, כשבמהלכו נמצאו על גופה 3 סכינים בגדלים שונים.

הצעירה הועברה באופן מיידי לחקירה, שם עלה כי מטרתה של הצעירה היתה לבצע פיגוע דקירה. ההערכה היא כי תכננה לדקור איש כוחות ביטחון. לדברי הצעירה, תכננה לנקום כנגד הכיבוש.

המשך החקירה הוביל לעובדה כי אותה צעירה, נעצרה לפני כשנה, עת ניסתה לבצע פיגוע דקירה ואף ריצתה בשל כך עונש מאסר, ממנו השתחררה לפני מספר חודשים.

סנ"צ אליהו צפריר, מפקד גדוד המערה, ציין, כי "עירנותה ומקצועיותה של הלוחמת במחסום, מנעו את הסלמת האירוע ואפשרו לסכל את כוונותיה של המחבלת מבעוד מועד".

החשודה נלקחה להמשך חקירה במחוז ש"י.

2 תגובות

מה עם הקב"ה שעשה את זה??
לא מגיע לו איזשהו איזכור???
רח"ל-כוחי ועוצם ידי…..
תראו מה כאן כתבו—http://www.ladaat.info/article.aspx?artid=6599

פוי, הס מלהזכיר
לחשוב שעם יהרג ואל יעבור אפשר לשמור ולהציל מאירוע ח"ו???
אין ספק שלא היא מנעה אותו, הוא היה נמנע גם כך, או שמדובר בסיפור דמיוני, לא כל סכין מיועד ל"אירוע" רק צריך כותרות מה לעשות…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן