ברק: אני גאה בחטיבת הטייסים כי יש בה 5 נשים

בטקס סיום קורס טיס בצה"ל נפל שוב ברק בלשונו ואמר כי "יש לו חמש סיבות להיות גאה בחטיבת הטייסים", זאת כי יש בה חמש חיילות. ברק שהעיד על עצמו שהוא 'לא נחמד' מנסה להתחבב לפתע? על רקע הטקס הממלכתי זה נשמע נלעג מאד, ברקי

 • עת רצון: העבירו שמות לתפילה הנערכת בקבר מרדכי ואסתר

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • שר התורה בהוראה מיוחדת לפורים: "וכך ראוי לכל אחד לנהוג"

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

לא נחמד ולא מנהיג:  "יש לנו היום 5 סיבות מיוחדות מאוד לגאווה", כך אמר היום (ה') שר הבטחון אהוד ברק בטקס סיום קורס טיס בצה"ל, כאשר לא מצא משהו אחר להיות גאה בו. ברק אמר כי הוא "אומר זאת כאב ל-3 בנות". ופירט את שמות חמש החיילות היחידות מתוך כל משתתפי קורס הטיס. הדרנו אותם.

קרא עוד בJDN:

[postim]

ברק שהשתתף כשר הבטחון במסדר כנפיים בחצרים לרגל סיום קורס 163 של צה"ל, רכב על גלי ההסתה העכורים נגד הציבור החרדי ומצא לנכון במעמד ממלכתי שכזה להכניס את ה'קונץ' שאולי יחבב אותו על הציבור. לא הלך, ברקי.  נסה שנית.

ברק אף רמז ברורות כי ה'לחימה' בהאדרת נשים הינה אחד האתגרים המורכבים שמולם עומדת ישראל בפתחה של שנת 2012, משהו כמו מיגור הטרור בעזה, בצפון, הפצצה האיראנית, הדרת נשים ועוד—

"אנו סומכים עליכם כי תמשיכו לתרום לעיצובה של בשורת האמת של החברה הישראלית: חברה דמוקרטית, חזקה ופלורליסטית, חברה שהיא מקור גאווה לשותפים לה, ואי של ערכים אוניברסאליים, בלב ים סוער של קיצוניות מסביב".

עם שר בטחון שכזה, באמת כל מה שנותר לנו הוא רק לסמוך על אבינו שבשמים.

2 תגובות

אני עצוב במדינה כי המנהיגים בה פשוט קיצונים ופשוט קיצונים ועושים הדרת חרדים מממש

כתוב די ילדותי

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן