ש"ס מתעוררת: הושק הקמפיין בפתח תקוה

תנועת ש"ס בפתח תקוה חנכה בשבוע שעבר את מטה הבחירות והשיקה את הקמפיין שלה. יו"ר המטה, הרב אליהו גינת: "זיהינו אהדה הולכת וגוברת כלפי מרן הרב עובדיה יוסף; בשלב מאוחר יותר נתמקד בעשייה הענפה שלנו בעיר"

תנועת ש"ס בפתח תקוה חנכה בשבוע שעבר את מטה הבחירות ברחוב פרנקפורטר בעיר והשיקה את קמפיין הבחירות שלה תחת הכותרת "אוהבים את מרן, מצביעים רק שס". הסיסמא שנבחרה ללוות את השלב הראשון של הקמפיין, כבר מתנוססת על גבי שלטי החוצות ומכסה את המודעות בעיתונות המקומית.

מי שנבחר לעמוד בראש מטה הבחירות הוא נציג התנועה הרב אליהו גינת. "אני שליח של מרן", אומר הרב גינת ומוסיף: "התבקשתי לעמוד בראש מטה הבחירות ולא יכולתי לסרב. מטה ההסברה כבר שוקק פעילות במשך כל שעות היום והמתנדבים עמלים על תכניות ליום הבחירות. בשבוע שעבר הוצג הקמפיין ששם דגש על האהבה שרוחשים המצביעים שלנו למרן הרב עובדיה יוסף".

קרא עוד: [postim]

הרב גינת מדגיש כי מנהלי הקמפיין זיהו בקרב תושבי העיר ושכונותיה גל אהדה לא מבוטל כלפי הרב עובדיה יוסף, בפרט בתקופה האחרונה. "אנחנו מתחברים למגזרים ולאוכלוסיות מכל גווני הקשת, שהביעו את רצונם להירתם להצלחת התנועה", סיפר הרב גינת. "תנועת ש"ס גרמה להתפתחות מוסדות החינוך, למהפכה בתחומי הרווחה ולפעילות תרבותית ענפה המתחוללת בעיר במלוא עוצמתה".

לדבריו, "יש כוונה להדגיש בשלב מאוחר יותר את התנופה בתחומי החינוך, הרווחה, התרבות תורנית, שיפור חיי הדת בעיר והעשייה הענפה בשכונות. כהכנה לבחירות הוקמו צוותים שונים ומונו בעלי תפקידים, שיעסקו בגיבוש דרכי פעולה והערכות לקראת ההתמודדות".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *