ח"כ מיקי לוי: "הקצבאות יצטרכו לעבור מהעולם"

סגן שר האוצר מיקי לוי: "צריך לשלב את אותם עשרות אלפים שלא עובדים וחיים על קצבאות"

הקיצוץ בקצבאות הילדים, שנכנס לתוקפו אתמול, מעורר זעם רב במערכת הפוליטית ובקרב תושבי ישראל. קצבת הילדים שתשולם מעתה תהיה נמוכה בעשרות אחוזים בהשוואה לקצבה ששולמה עד כה.

קרא עוד:

[postim]

ח"כ שאול מופז: "הקיצוץ הזה הוא אות קין על המדיניות הכלכלית והחברתית של הממשלה. מדובר רק בתחילת הגזירות הכלכליות הקשות שהממשלה הזאת מכוונת נגד מעמד הביניים והשכבות החלשות".

ח"כ יצחק הרצוג תקף את לפיד וכתב: "לפיד חושב שהאדם העני הוא עצלן, גנב ותמיד יעדיף לרמות את המערכת. המציאות רחוקה מכך. האדם העובד לא טיפש ויבוא חשבון עם לפיד בקלפי".

ח"כ משה גפני הוסיף: "הקיצוץ החד בקצבאות הילדים יפגע במאות אלפי משפחות מכל שדרות הציבור הישראלי. מדובר במהלך אכזרי ורע".

מאידך, סגן שר האוצר מיקי לוי, בחר להגן על המהלך: "הקצבאות יצטרכו לעבור מהעולם. מדינת ישראל לא תחזיק מעמד כלכלית בעוד עשר שנים, אם לא נצליח לשלב את אותם עשרות אלפים שלא עובדים וחיים על קצבאות".

7 תגובות

"חיים על קיצבאות". ממש.

להפסיק לשלם ביטוח לאומי!

מה הוא חושב? גלגל חוזר בעולם הוא עוד ילקק אשפתות על האמירה הזו ואם לא הוא אז בקבר הוא יתהפך כשיראה את הצאצאים שלו, על הכל יש חשבון חביבי
האנשים המדושנים האלו ששודדים את העניים במיסים וכו' ואח"כ לא מוכנים להחזיר כלום אז מהיום כל המקוצצים יקצצו בתשלום מיסים ויתחילו לרמות את המערכת של השודדים המעונבים שהשתלטו על אדמות הארץ בשם "ישראל" ונוהגים בה יותר גרוע מ"גרמניה" לשעבר.

אם "חיים על קצבאות" זה אלף ש"ח לחודש על 6 ילדים, אז אני צנצנת!!!
מה זה אלף ש"ח? זה כסה לי גן של ילד אחד!
עכשיו גם זה אין לי…

פרנסה משמים ולא מלפיד!!!

האופציה היחידה: מרד מיסים!

הם פשוט מנותקים מהמציאות זה לא יאומן
איך ניתן בכלל לחיות על קצבאות – זה הרי לא מציאותי
איי איי הגלות הקשה הזאת

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *