מתחשב? בנט הודיע כי עובדים שמתפללים שחרית יוכלו לאחר לעבודה

בעקבות דחיית מועד המעבר לשעון חורף הפיץ נפתלי בנט היתר לציבור העובדים שומרי המצוות לאחר לעבודה, בכדי לאפשר להם להתפלל • על המאחרים להשלים את זמן האיחור בתום יום העבודה.

 • שלא תדעו, אבל אם חלילה כן, אז כדאי שתדעו!

  תוכן מקודם

 • " תחזירו את אבא שלנו הביתה" אם צעירה מבקשת עזרה

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

 • כתוצאה מחרדה: אב לשבעה ילדים התמוטט נפשית

  תוכן מקודם

האם בנט דואג לצרכיהם של ציבור שומרי התורה? שר הכלכלה, נפתלי בנט, פרסם הוראה למעסיקים שהוא מתיר חצי שעת איחור לעבודה לתפילת שחרית, אשר תושלם בסוף יום העבודה. הסיבה לפרסום ההוראה היא בעקבות דחיית מועד המעבר לשעון חורף.

קרא עוד:

[postim]

בנט הורה לאנשי משרדו להפיץ בקרב וועדי העובדים והמעסיקים טיוטת היתר הקובע כי בימים בהם על העובד להתייצב לעבודתו בין 07:00-08:00, בעוד ששעת הזריחה היא לאחר 06:30, יהיה זכאי העובד ליטול את ההפסקה לה הוא זכאי לצורך תפילה לפני תחילת יום העבודה ולא במהלכו.

בכדי לא לפגוע במעסיקים, נכתב בטיוטה כי על העובד לפצות את המעסיק על משך זמן האיחור לעבודה. באופן זה, הוצע לאפשר לעובדים שומרי המסורת לאחר למקום העבודה בחצי שעה ובלבד שיישארו לעבוד חצי שעה נוספת בתום אותו יום עבודה או בתום יום אחר באותו חודש שייקבע על ידי המעביד.

לדברי המשרד, הצורך בהפצת ההוראה נוצר בין השאר בעקבות השינוי במועד המעבר לשעון חורף אותו אישרה הממשלה. הזזת מועד המעבר, עלול להוות מכשול לציבור העובדים המסורתיים שעל פי ההלכה אינם יכולים להתחיל בתפילה בטרם זריחת השמש.

2 תגובות

פתחתם את גוף הכתבה בשאלה.
התשובה – לא!!!
הוא דואג לצרכיו, ככל פוליטיקאי..

בא מאוחר, יוצא מאוחר… עוד סיבה למעסיקים למה לא לקבל עובד חרדי

Comments are closed.