משה אבוטבול הגיש טופס התמודדות לכהונה שניה

היעד: להגיע לפחות ל-60% תמיכה || לפני הגשת מועמדותו והגשת רשימת ש"ס לפקיד הבחירות קיים ראש העיר ישיבת סיעה עם כל מועמדי סיעת ש"ס

 • אל תדלגו עליהם! עשרות ילדים מחכים שתקראו את זה עכשיו

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • באופן אישי: גדול הדור מעיין במקרי הצדקה של ועד הרבנים

  תוכן מקודם

 • את היין הזה כבר טעמתם? לחיצה אחת והשליח בדרך אליכם

  תוכן מקודם

"אנו יוצאים היום לדרך למען העיר בית שמש ולמען תושבי העיר, זו דרך לא פשוטה אבל בס"ד אנו רואים את התלכדות הציבור למען המטרה, ועם ברכתם של גדולי ישראל ובראשם מרן הגר"ע יוסף שליט"א כולנו אמונה כי אכן נצליח במערכה החשובה למען עתיד בית שמש, ולמען רווחת כל תושביה", כך אמר ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול בישיבת סיע"ת ש"ס בבית שמש אותה כינס לפני הגשת מועמדותו לראשות העיר.

קרא עוד:

[postim]

רשימת ש"ס בבית שמש שיש בה פנים חדשות רבות, אנשי מעש המוכרים בכל שדרות הציבור, יוצאת אף היא לדרך בתקווה להגדיל את הכוח במועצת העיר, וכפי שאמר ראש העיר משה אבוטבול המשמש גם כיו"ר סיעת ש"ס כי בכדי שראש עיר יוכל לפעול במלוא הכוח הוא צריך גם סיעה גדולה לידו, וסיעה גדולה יחד עם ראש עיר יכולים יחדיו להביא תקווה גדולה לבית שמש.

בדברים שנשא ראש העיר בפני חברי הרשימה, ציין את חלוקת העבודה לקראת הבחירות כאשר יוקמו שני מטות נפרדים, מטה אחד עבור סיעת ש"ס ומטה נפרד למען מועמדותו לראשות העיר.

"התמיכה במועמדותי גדלה מיום ליום", אמר משה אבוטבול, "ישנם ציבורים גדולים מכל גוני הציבור שמאוחדים בתמיכה במועמדותי, ובס"ד נעבור את החודש הזה, לא נשאיר בית שלא נבקר בו, נגיע לכולם ויחד נוביל להצלחה מפתיעה של לפות 60% מכלל קולות הבוחרים".

יצויין כי ברשימת ש"ס החדשה שהוגשה לועדת הבחירות, רשומים הנציגים הבאים:1) משה אבוטבול, 2) יגאל חדד, 3) ירון לוי, 4) ראובן כהן, 5) אבי כהן, 6) ראובן בן יצחק, 7) מנחם שבתאי, 8) רונן כבירי.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן