בתחילת השבוע הושק קמפיין הבחירות של סיעת "ביחד תל אביב יפו" שתפעל למען מטרה משותפת: לשמור על תל אביב יהודית. כל הפרטים

סיעת "ביחד תל אביב יפו" השיקה בתחילת השבוע את קמפיין הבחירות שלה, לאחר עבודת שטח יסודית שנעשתה בחודשים האחרונים מאחורי הקלעים להביא לאיחוד המיוחל של כל המפלגות הדתיות והחרדיות בעיר – על מנת לצלוח את האתגרים הקשים ולפעול למען מטרה אחת המשותפת לכולם: לשמור על תל אביב יהודית.

הקמפיין הייחודי שהושק מלווה בסיסמא המרכזית "ביחד נשמור על תל אביב יהודית" והוא יתרחב למספר זרועות, לפי קהל היעד הספציפי של "רשימת האם". בכל קהילה וקהילה. המפלגות השותפות לקמפיין הן: תנועת ש"ס, הבית היהודי, יהדות התורה, סניפי חב"ד בעיר וארגוני התשובה.

קרא עוד: [postim]

הסיסמא שנבחרה ללוות את השלב הראשון של הקמפיין, כבר מתנוססת על גבי שלטי החוצות, מודעות בבתי הכנסת ומופצת בשטח המתעורר באמצעות פעילים ומדלת לדלת. משרד הפרסום שהגה ומפיק את הקמפיין הוא "שחור ולבן" בבעלות שמעון רווח. עוד נוטלים חלק במלאכת ההסברה והפעילות התקשורתית: האסטרטג מומו פילבר ויועצי התקשורת משה פרידמן ומוטי רובינשטיין.

מי שנבחר לעמוד בראש מטה הבחירות הוא יו"ר תנועת ש"ס בעיר, נתן אלנתן. "החלטנו להתאחד לאחר שהבנו כי רק בכוחות משותפים נוכל לצלוח את האתגרים הרבים שיש בתל אביב", אמר אלנתן בישיבת פתיחת המטה המשותף, "מטה ההסברה כבר שוקק פעילות במשך כל שעות היום והמתנדבים עמלים על תכניות ליום הבחירות. כעת אנו משיקים את הקמפיין הייחודי ששם דגש על האהבה שרוחשים תושבי תל אביב יפו לעיר שלהם וליהדות".

אלנתן הדגיש כי בעקבות האיחוד ההיסטורי, סיעת "ביחד תל אביב יפו" מתחברת למגזרים ולאוכלוסיות מכל גווני הקשת. "יש כוונה להדגיש בשלב מאוחר יותר את התנופה בתחומי החינוך, הרווחה, התרבות תורנית, שיפור חיי הדת בעיר והעשייה הענפה בשכונות. כהכנה לבחירות הוקמו צוותים שונים ומונו בעלי תפקידים, שיעסקו בגיבוש דרכי פעולה והערכות לקראת ההתמודדות", אמר אלנתן.