ברכב היו ארבע נוסעים שניים מתוכם ילדים • כנראה כתוצאה מחסימת צירים תוכנת הניווט הדריכה אותם אל תוך השכונה הערבית

תושב תל אביב, א. ד. שיצא מתל אביב יחד עם חברו ושניים מילדיו, להלווית מרן הגר"ע יוסף ז"ל בירושלים,לא דמיין מה שיקרה להם: לאחר שהסתבכו עם תוכנת הניווט של הרכב, הם מצאו את עצמם בתוככי השכונה הערבית שועפאט, שם קיבל את פניהם מבול אבנים. החבר וילדיו נחבלו בראשם ופונו לבית חולים אך שוחררו למחרת בבוקר.

קרא עוד:

[postim]

הם נסעו על כביש 443 בדרכם להלוויתו של הגר"ע יוסף, כשהם משתמשים בתוכנת הניווט. אלא שלטענתם, כנראה כתוצאה מחסימת צירים בעקבות ההלוויה, הם מצאו את עצמם לפתע בתוך שועפאט. "תוך דקות הגיחו מהבתים נערים, והחלו ליידות ברכב ובנו אבנים", מתאר הנהג. "מי שבעיקר נפגעו היו הילדים הקטנים, האחד בן 9 והשני בן 11, שישבו במושב האחורי. הפרצופים שלהם היו מלאים בדם. גם המכונית נפגעה וכל חלונותיה נופצו. חשבנו שזה ייגמר גרוע יותר".

הנהג מיהר לנוס מהמקום ולחלץ את עצמם. "לחצתי על דוושת הגז והצלחתי להגיע לפסגת זאב", ממשיך לספר הנהג. "רק כשהגענו לשם נשמנו לרווחה. נעצרנו בסמוך לניידת משטרה, ויושבי הניידת הזעיקו אמבולנס שפינה את חברי ושני ילדיו לבית חולים. הם שוחררו רק למחרת בבוקר ותודה לבורא שלא נגרם להם נזק".

הנהג הגיש תלונה בתחנת המשטרה ואף מסר לשוטרים את האבנים שנזרקו על הרכב. הנהג עצמו המשיך מאוחר יותר להלוויה. "הצטערתי רק שהחבר שלי וילדיו לא הצליחו להגיע להלוויה של מי שאנחנו כל כך הערצנו", הוא אומר.

מטעם משטרת ישראל נאמר כי נפתחה חקירה על המקרה.