"כל החוקים הריפורמיים העולים חדשים לבקרים, הם חלק מן הנשק הריפורמי להכחדה המונית של כל הערכיים היהודיים במדינת ישראל" – כך אמר ח"כ הרב ישראל אייכלר על גל החקיקה הריפורמית בעניני דת ומדינה שעוברים בכנסת.

ח"כ הרב ישראל אייכלר מזהיר כי גל החוקים הריפורמיים בעניני דת ומדינה שעוברים בכנסת, הם חלק מהנשק הריפורמי להכחדה המונית של כל הערכיים היהודיים במדינת ישראל.

קרא עוד:

[postim]

"החקיקה והצביון הדתי של המדינה לא נועדה לשרת את תורת ישראל ולא על פיה חי עם ישראל. אנחנו עם הנצח לפני מדינת ישראל ואין נצחיותנו תלויה במשטר החילוני. אבל המדינה החילונית כורתת את הענף המוסרי  שהיהדות מעניקה לה מיום הקמתה, בעיני העולם כולו.

"מייסדי המדינה חוקקו את החוקים הדתיים, כאיצטלה של יהדות המצדיקה את קיומה כמדינה יהודית שקמה על חורבות העם הערבי שישב בפלשתינה לפניה. הריפורמים עשו שמות וגרמו להתבוללות אמריקה, ובמלחמתם נגד היהדות, הם מסכנים את עצם קיומה של מדינת יהודים בארץ הקודש".

"ככל שהמדינה מתנתנקת מן היהדות בתכנית ההתנתקות הריפורמית המובלת בידי "יש עתיד" בשותפות עם "הבית היהודי", תתגבר הדרישה האוניברסאלית הליברלית להחזרת הבעלות על ארץ ישראל השלימה לפלשתינים, כולל יפו וירושלים המערבית. הדרישה תהיה על שייך מוניס ועל יפו בתל אביב ועל אדמות שייך באדר עליהן ניצבות הכנסת והבג"צ ומשרדי השלטון החילוני".

"הויכוח כבר לא יהיה על יהודה ושומרון, אלא על הקמת מדינה חילונית דמוקרטית של כל האזרחים החיים בין הירדן ובין הים התיכון. אל תתנו יד לאומרים: לכו ונכחידם מגוי ולא יזכר שם ישראל עוד" – הזהיר ח"כ הרב ישראל אייכלר.