קארי ונתניהו הצטלמו על רקע ירושלים המושלגת | "ישראל תשחרר עוד אסירים"

קארי סיים ביום שישי האחרון את ביקורו ה-11 במזרח התיכון, ונפגש פעם נוספת עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ועם ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן • "ישראל תשחרר עוד אסירים עד לסוף דצמבר" || צילום: AFP

ג'ון קארי, מזכיר המדינה של ארה"ב, אמר ביום שישי') כי הלו"ז שנקבע למ"ומ בין הרשות הפלסטינית לישראל עדיין עומד בעיניו, ואפשר עדיין להגיע להסכם עד לאחר אפריל. קארי הוסיף ואמר כי ישראל תשחרר עוד אסירים עד לסוף דצמבר.

קרא עוד:

[postim]

קארי אמר כי "שני הצדדים נותרו מחויבים להבטחה שלהם להישאר לשבת סביב השולחן ולנהל במרץ את המשא ומתן בחודשים שקבענו שיוקדשו לכך".

את הדברים אמר קארי בעת שסיים את ביקורו ה-11 במזרח התיכון, ונפגש פעם נוספת עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ועם ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן. "אנחנו לא מדברים בשלב זה על כל שינוי בלוח הזמנים, ושחרור קבוצת האסירים הבאה תתקיים ב-29 בדצמבר וזה מה שיקרה".

מדינת ישראל כבר שיחררה בשתי פעימות קודמות כמחצית מ-104 האסירים אותם התחייבה לשחרר במסגרת העסקה שהשיג קרי בחודש יולי כדי לאפשר את חידוש השיחות בין ישראל לפלסטינים, לאחר נתק של שלוש שנים.

בכירים מהצד הישראלי וגם מהצד הפלסטיני רמזו כי למרות הביטחון שמפגין קארי, הצדדים כמעט ולא התקדמו עד כה בשיחות, מה שגם הביא את מזכיר המדינה האמריקאי לעשות ביקורים חוזרים ונשנים לאיזור.

"אנחנו ממשיכים לקוות שנוכל להשיג הסכם סופי. מדוע? כי אנחנו בטוחים לחלוטין שעבור שני הצדדים, והאיזור בכללותו, השלום יביא עימו הבשורה גדולה", אמר קרי.

ביקורו של קארי הופרע בגלל מזג האוויר, ומישראל היה אמור להמשיך לבקר בויאטנם ובפיליפינים.

4 תגובות

איזה מגרה השלג ירושלמים כיף לכם בשלג נעים נחמד לכם שיה'יה הנאה מרובה שיה'ה לכם קפו ירושלמים

אם יהיה שלום מה טוב. ואם יפתחו במלחמה תפוצצו את מסגד אל אקצא וזה טוב מאוד.להראות להם שהאלוהים שלהם שווה אפס.לנו יש אלוהים אמת.יעשה למען שמו ולא כמעשנו הפושעים.

בס"ד
הצילו הצילו
אחינו תושבי גאולה מאה שערים עדיין מנותקים מחשמל זה כבר 4 ימים
יולדות – תינוקות בת כמה חדשים בלי מים חמים – חולים – זקנים –וכו'
פשוט בלי חשמל אחינו אנא חוסו עלינו ותעשו כל מאמץ להצילנו המצב קטסטרופה אנו חיים בניסים כל רגע אל תחכו על לווית רח"ל
ילדים קטנים גווים מקור עד מתי תגידו לנו משתדלים עושים ולא רואים שום אור ותקווה

שייתביישו להם!
בזמן שירושלים הייתה נצורה, יכלו לבזבז על המשוגע האמריקאי הזה כמה מפלסות.
אבל זה לא הכל, בזמן שלאנשים אין חשמל ואוכל בבית, הם יכולים לדבר על שטויות כמו "שלום". לטחון נושא שלא יוצא מזה כלום כבר 65 שנים.
פסיכים ומרושעים זה מה שאתם!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן