״הסבל הרב לרבבות תושבים ללא חשמל הוא בל יתואר - משבח המאמצים לתיקון התקלות בתנאים לא פשוטים״ | ח"כ ר' יעקב ליצמן סייר יחד עם העסקן ר' אהרלה פריד

בסיור שערך ח"כ הרב יעקב ליצמן במרכז הפיקוד הראשי של חברת החשמל בירושלים, הודיעו נציגי החברה כי כל מכסת כוח האדם גוייסה למשימת החירום עליו הכריזה החברה וכי נעשים כל המאמצים כדי שהתקלות שנותרו יסודרו היום.

קרא עוד:

[postim]

הרב ליצמן הבהיר למנהלי החברה והאחראים על תפעול מוקד החירום כי העובדה שרבבות מתושבי ירושלים ומחוצה לה, עדיין שרויים באפילה ובקור, יותר מארבעה ימים, מהווה כשל מערכתי וכי הסבל הוא נורא ובלתי מתקבל על הדעת. ״לכל תקלה יש פתרון ויש תקלות קשות שהפתרון להן מתארך בזמן. אבל כאן מדובר בזמן שהינו חסר כל פרופורציה, בעיקר בבתים בהם נמצאים ילדים, זקנים ואף חולים חלילה״.

עם זאת, שיבח ח״כ הרב ליצמן את המאמצים הבלתי נילאים וההשקעה המאומצת והמסורה של עובדי חברת החשמל להביא להסדרת התקלה, תוך שינוע אלפי עובדים בכל הארץ למען תיקון ניתוקי החשמל שקיימים בעקבות הסופה הקשה. מנהלי החפ״ק הסבירו על פריסת העבודה של צוותי החירום ואמרו כי כל המאמצים נעשים לסיום כל התקלות ותיקונן עוד היום.