גאב"ד ירושלים: "שיבואו לעצור אותי"

גאב"ד ירושלים, הגאון רבי יצחק טוביה וייס, הזדעזע כשנודע לו על מעצרו של נאמן ביתו: "זה מכוון נגדי", הוא אמר, "שיבואו לעצור אותי!" • כ"ק האדמו"ר מסאטמאר יצר קשר טלפוני

מאות הפגינו בשעות האחרונות (א') בירושלים ובבית שמש, אחרי שמשטרת ישראל עצרה מספר חרדים העוסקים בצרכי ציבור באמונה, החשודים, כביכול, בביצוע עבירות מס.

בין העצורים הבודדים ניתן למצוא את הרב עמרם שפירא, נאמן ביתו של גאב"ד ירושלים, הגאון רבי יצחק טוביה וייס שליט"א.

כאשר נודע לגאב"ד כי שפירא נעצר על לא עוול בכפו, כינס את בכירי העדה החרדית בביתו ואמר כי אין לו ספק שהדברים מכוונים נגדו, ואין להם שום עילה לעצור את עמרם שפירא, נאמן ביתו.

"מה הם רוצים ממנו?", שאל הגאב"ד בכאב לב, "שיבואו לעצור אותי!".

ל-JDN נודע כי שפירא אינו קשור לקופות הצדקה והוא לא מורשה חתימה בעמותות החשודות, כביכול. גאב"ד העדה החרדית סבור כי אין שום בעיה בארגון וכי המשטרה מבקשת לעצור את התמיכה לאנשי העדה החרדית.

כ"ק אדמו"ר מסאטמאר יצר קשר עם הגאב"ד וביניהם התפתחה שיחה ארוכה במהלכה התבטאו השניים בחריפות נגד פעילותה של המשטרה בתקופה האחרונה, כאשר בכוונתה למגר את דרכה, השקפתה ופעילותה של אנשי העדה החרדית.

3 תגובות

עם כל הכבוד להאדמו"ר מהרז"ל מסאטמר, הוא לא גר פה ולא צריך לתמודד לא עם הציונים ולא עם הסיקריקים, אז שלא יגיד דעות כל הזמן

אני מתגוררת במאה שערים ורואה איך המשטרה עושה סדר עם הפורעים האלה שמקשים על חיינו וטוב שכך.
נמאס מקומץ אנשים שעושים ככל העולה על רוחם בהנהגתו של הגאב"ד שלא מגנה את מעשיהם החריפים ביותר! מזל שאנחנו לא חיים בג'ונגל ויש מי שמטפל בעבריינים.

כבוד רייזל
למה אתה עובר דירה לביתר או לאיפה שבא לך?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *