'רב קו' בבעיה: "נוצרו עוולות בתחבורה הציבורית בירושלים"

עקב טענות חוזרות ונשנות מצד אזרחים רבים כלפי שיטת התשלום בכרטיסי ה'רב-קו', תדון מחר הועדה לתחבורה ציבורית בעניין • "יש אינספור בעיות עם הכרטיס"

בעקבות טענות חוזרות ונשנות מצד אזרחים רבים על שיטת התשלום בכרטיסי ה'רב-קו', הועדה לתחבורה ציבורית בכנסת תדון מחר (ג') בישיבה משותפת עם הוועדה לפניות הציבור בעניין.

הוועדה תדון בבעיות ובעוולות שנוצרו בתחבורה הציבורית עם כניסת שיטת התשלום בכרטיסי הרב קו. כמו כן ידונו על השלכות הרפורמה שהחלה לפעול השבוע בירושלים.

יושבי הראש של ועדות אלו – ח"כ דוד אזולאי וח"כ ישראל אייכלר, יכנסו את נציגי משרד התחבורה, חברות התחבורה הציבורית והרכבת הקלה בירושלים, כדי לדון בתלונות הרבות שהגיעו מן הנוסעים על התקלות בהפעלת ה'רב-קו' בפרט ובתחבורה הציבורית בכלל.

תקראו עוד באתר:

[postim]

ח"כ אורי מקלב, חבר הועדה לפניות הציבור, העלה שורה של בעיות ותקלות בשירות הניתן בתחבורה הציבורית שהגיעו לידיו, והן תעלינה בדיון עם ראשי המשרדים הקשורים בעניין התחבורה הציבורית.

"מדובר בשערורייה"

לידי jdn הגיעו מספר עדויות של משתמשים בתחבורה הציבורית, על בעיות קשות בכרטיסי הרב-קו. אחד מהם הוא איתמר, משתמש קבוע בתחבורה הציבורית בירושלים, שסיפר לנו: "הרבה פעמים הכרטיס שלי לא נקלט במערכת של הרכבת הקלה, ואני לא יכול לעבור מהאוטובוס שלוקח אותי מתוך השכונה אל הרכבת. מדובר בשערורייה, במקום לחסוך בזמן, אני נתקל בסדרנים חמורי סבר שדורשים ממני לשלם או לסדר את הכרטיס שוב ושוב".

ח"כ אייכלר קורא לכל הנוגעים בדבר להירתם לעניין. "פעילי השכונות המעוניינים להביא את הצעותיהם לשיפור השירות לציבור מוזמנים להירשם בלשכת ח"כ אייכלר בכנסת והועדה לפניות הציבור, כדי להביא את דבריהם לאוזני הממשלה וחברי הכנסת".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *