שלושה יעדים של ארגון החמאס ברצועת עזה הותקפו במהלך הלילה על ידי מטוסים של חיל האוויר. ארבעה פלסטינים נפצעו ונזק נגרם לתשתיות לייצור ואחסון רקטות. הלימודים בדרום מתקיימים כרגיל.

מטוסי חיל האוויר תקפו הלילה יעדי טרור ברצועת עזה, בעקבות ירי הרקטות אמש לעבר נתיבות והיישובים הסמוכים לה.

קרא עוד:

[postim]

על פי דיווחים פלסטיניים, חיל האוויר תקף שלושה יעדים, כולם של ארגון החמאס. בתקיפות נפצעו ארבעה פלסטינים, אך לא דווח על הרוגים.

מדובר צה"ל נמסר כי זוהו פגיעות מדויקות במטרות שהותקפו, וכי "ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו האחריות". הדובר הוסיף כי התקיפות בוצעו בתגובה על ירי הרקטות לעבר שטחי מדינת ישראל.

אחד היעדים שהותקף הנו מוצב של ארגון החמאס בצפון העיר עזה. תקיפה נוספת בוצעה בעיר רפיח והמטרה השלישית היתה בדרום הרצועה. כל האתרים שהותקפו קשורים בקשר ישיר לייצור ואחסון רקטות קסאם וטילי פאג'ר.

אמש בסביבות השעה 21:45, נשמעה אזעקה בנתיבות וביישובים הסמוכים לה. בדיקה שנערכה מאוחר יותר העלתה כי הרקטות נפלו בשטחים פתוחים במועצה האזורית בני שמעון.

בנתיבות נפצעה אשה באורח קל לאחר שנפלה במהלך ריצה אל המקלט, אך בחסדי שמים לא היו נפגעים נוספים.

הלימודים בכל יישובי הדרום מתקיימים היום כרגיל, ונראה כי בצה"ל מעריכים שבשלב זה ארגון החמאס אינו מעוניין בהסלמה נוספת, ומעדיף לספוג בשתיקה את התגובה הישראלית על פני האפשרות שממשלת ישראל תנקוט בצעדים חריפים יותר ותפתח במבצע רחב היקף כנגד יעדי הטרור ברצועה.