המדביר מירושלים נעצר: "הוא חזר לעבודתו"

לאחר ששוחרר בתנאי שלא ישוב לעבודתו במשך שישים יום, נתפס המדביר הירושלמי כשהוא עובד: "רק הנחתי מלכודות" הוא טוען ובמשטרה לא מקבלים זאת.

המדביר החשוד שגרם ברשלנותו לפגיעה במשפחת גרוס ששתי בנותיה נפטרו ושני בניה אושפזו במצב קשה מאוד, נעצר היום על ידי משטרת הבירה.

זאת, לאחר שלטענת המשטרה הוא שב לעבודתו, חרף העובדה שבית המשפט שחרר אותו ממעצר בכפוף להתחייבות שלא ישוב לעבודתו במשך שישים יום ושלא יצא מגבולות הארץ למשך 180 יום.

בחקירתו טען המדביר כי הוא לא עסק בפיזור רעלים או חומרי הדברה מכל סוג שהוא, וכי הוא רק הניח מלכודות ללכידת מזיקים, מה שלטענתו לא נכלל באיסור שהטיל עליו בית המשפט במסגרת תאני השחרור שלו.

למרות טענותיו של המדביר, במשטרת ירושלים החליטו שלא לקבל את גרסתו והוא נותר במעצר. מחר צפויה המשטרה להביא אותו בפני שופט ולדרוש את הארכת מעצרו.

עורך דינו של המדביר אמר כי הוא טרם הספיק לשוחח עמו וכי הוא אינו יכול למסור פרטים אודות האירוע מפני שהוא עדיין לא עודכן בהתרחשויות האחרונות.

כזכור שוחרר המדביר למעצר בית בבית עורך דינו וחברו הטוב, מאוחר יותר הוא שוחרר לחופשי אך שחרורו הותנה בכך שלא יצא מהארץ ולא ישוב לעבודתו. כעת יידרש בית המשפט להחליט האם המדביר אכן הפר את תנאי השחרור או שהנחת המלכודות אינה נכללת באיסור שהוטל עליו.

לפני שבועיים הובהלו לבית החולים כל בני משפחת גרוס, לאחר ששאפו חומר הדברה רעיל אותו פיזר המדביר בדירתם מספר ימים קודם לכן.

שתי הבנות הקטנות, יעל ואביגיל נפטרו כתוצאה מההרעלה, ושני הבנים מיכאל ויצחק אושפזו במצב אנוש, אך בחסדי שמים, ולאחר שקיבלו טיפול מקצועי במיוחד על ידי צוות רופאי שניידר מקופ"ח כללית, ולוו בתפילות של כל עם ישראל, הם שבו לאיתנם וצפויים כנראה להתשחרר לביתם בימים הקרובים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן