משך 8 שעות נחקר היום ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט בחשד כי גרם לשיבושים בהליכי החקירה במשפט הולילנד • אולמרט טען בחקירה כי, כל הפגישות בתקופת הפרשה, שעליהן ככל הנראה מבוססות ההקלטות היו ביוזמתה של מנהלת לשכתו בעבר הגברת שולה זקן.

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט נחקר היום לראשונה על החשדות לשיבוש הליכי משפט והדחת עד בפרשת הולילנד וחקירתו נמשכה כשמונה שעות.

קרא עוד:

[postim]

בחקירה האשים אולמרט את מנהלת לשכתו בעבר הגברת שולה זקן, בניסיון למשוך אותו בלשון, כהגדרתו, וכינה את זקן סוכן מדיח, כשהוא טוען באוזני החוקרים שלא שיבש את החקירה, וכי כל הפגישות שתועדו על ידי זקן נקבעו ביוזמתה.

אולמרט זומן לחקירה על פי העדות שמסרה זקן לפרקליטות כעדת מדינה – המבוססת לטענתה על הקלטות שמעידות כי מעסיקה לשעבר ניסה למנוע ממנה להעיד נגדו במשפט הולילנד בו הורשעו שניהם בעבירות כלכליות חמורות ובראשן קבלת שוחד.

עוד טען אולמרט בחקירה כי כל הפגישות בתקופת הפרשה שעליהן ככל הנראה מבוססות ההקלטות היו ביוזמתה של זקן.

פרקליטו בעבר של אולמרט, עו"ד נבות תל-צור שנחקר אתמול לראשונה ביחידה הארצית לחקירות הונאה, זומן היום לחקירה נוספת בתיק הולילנד, בחשד לשיבוש הליכי משפט שבאו לידי ביטוי על פי החשד בניסיון למנוע מעדת המדינה שולה זקן שהורשעה בשבוע שעבר בפרשת הולילנד, לחתום על הסדר טיעון ולהעיד נגד מעסיקה לשעבר.