שר החוץ: "אולי יהיה לנו בקרוב ראש ממשלה רוסי"

שר החוץ, אביגדור ליברמן נאם היום (ב') בפני הקהילה היהודית הרוסית בניו יורק. בדבריו שיבח את המהגרים הרוסיים שהתברגו בצמרת השלטון במדינת ישראל: "רק בישראל יכול מהגר צעיר מרוסיה לעלות לארץ וכעבור 20 שנה לכהן כשר החוץ".

שר החוץ אביגדור ליברמן, שנאם היום בבית כנסת בברייטון ביץ' שבברוקלין, בפני חברי הקהילה היהודית הרוסית בניו יורק, אמר דבריו כי "באולי יהיה לנו בקרוב ראש ממשלה רוסי".

קרא עוד:

[postim]

ליברמן שיבח את המהגרים הרוסיים שהתברגו בצמרת השלטון במדינת ישראל, "רק בישראל, יכולים אנשים כמו יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין או ראש הסוכנות היהודית נתן שרנסקי להגיע לעמדות שכאלו", אמר ליברמן.

"רק בישראל, מהגר רוסי צעיר יכול להגיע ולהפוך לשר חוץ תוך 20 שנים. אולי בקרוב גם יהיה לנו ראש ממשלה דובר רוסית".

כמו"כ התייחס שר החוץ לסוגיית המשא ומתן עם הפלשתינים, ואמר: "הבעיה היא לא שאנחנו לא רוצים שלום. הבעיה היא המנהיגים הערבים, שמסיתים את האזרחים שלהם נגד ישראל ונגד שלום".

ליברמן הוסיף ואמר כי הבעיה של הפלשתינים היא בעיה מלאכותית, בעיה אותה יצרו המנהיגות הערבית. "מדינת ישראל מוכנה לשלום, אבל אנו מוכנים יותר להגן על גבולותינו ועל זכותנו לארץ הזאת, ואנחנו מתכוננים לגלים גדולים של עלייה בעתיד הקרוב". אמר ליברמן.

כזכור, אתמול, הצהיר ליברמן, במהלך נאומו בכינוס של העיתון ג’רוזלם פוסט בניו-יורק כי יעדיף לקיים בחירות חדשות על פני עסקה עם הפלשתינים בעקבות הצעדים החד-צדדיים שהפלשתינים נקטו, בעת אשר פנו לארגונים הבינלאומיים של האו"ם בשבוע שעבר.

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן