בצהרי יום השבת נפצע ילד כבן 10 באורח קשה כתוצאה מנפילה מגובה • חובשי איחוד הצלה מסניף אלעד העניקו לו טיפול רפואי ראשוני • "הילד שיחק עם חבריו על גג של קראוון המשמש לבית כנסת".

ילד כבן 10 נפצע באורח קשה כתוצאה מנפילה מגובה בצהרי יום השבת ברחוב שמעון הצדיק בעיר אלעד, חובשים מתנדבים של איחוד הצלה העניקו לו טיפול רפואי ראשוני.

קרא עוד:

[postim]

הילד פונה כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה לבית החולים בילינסון בעיר פתח תקווה. שעות לאחר מכן הועבר הילד אל המרכז לרפואת ילדים "שניידר" שם הוא אושפזביחידה לטיפול נמרץ במצב קשה אך יציב. ב"שניידר" אומרים כי "הילד מונשם וסובל מחבלות רב מערכתיות".

בצאת השבת סיפר משה סעדון ראש סניף איחוד הצלה באלעד: "עוברי אורח סיפרו לחובשים כי הילד ששיחק עם חבריו על גג של קראוון המשמש לבית כנסת נפל מגובה".

"כשהגעתי לזירה ראיתי כי הילד נחבל קשות בראשו ולאחר טיפול רפואי ראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבו מוגדר קשה, נסיבות האירוע נבדקות".

בארגון איחוד הצלה שבים וקוראים להורים ולמבוגרים למנוע מילדים ובני נוער טיפוס או משחק במקומות שבהם ישנו חשש לנפילה מגובה, מה שגורם לאסונות למרבה הצער, זהירות מונעת אסון.